11. března 2018 • 11:44

Krčmář v dresu Sparty. Tuhle nemoc mám odmala, směje se stříbrný biatlonista

Autor:
720p360p
Michal Krčmář fotil pro Superlife. Je velkým fanouškem Sparty
TOP VIDEA
Šéf VAR: Diopa video řešit nemohlo. Co si myslí o Vrbově kritice? Šéf VAR: Diopa video řešit nemohlo. Co si myslí o Vrbově kritice?
SESTŘIH LM: Liverpool - Paris St. Germain 3:2. Úžasnou přestřelku rozsekl v nastavení Firmino SESTŘIH LM: Liverpool - Paris St. Germain 3:2. Úžasnou přestřelku rozsekl v nastavení Firmino
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přesně před měsícem rozjásal republiku fantastickým výkonem na olympiádě v Pchjongčchangu. Michal Krčmář, sedmadvacetiletý pracant, urval stříbrnou medaili v biatlonovém sprintu a rázem se zařadil mezi nejúspěšnější sportovce v zemi. A také mezi nejoblíbenější. Tuhle vizitku si zajistil svojí bezprostředností v televizním rozhovoru, kde se v silných emocích a slzách vracel k životnímu závodu.Michal Krčmář pochází z Vrchlabí, žije v Jablonci, je však velkým fanouškem pražské Sparty. Všech sportovců, co oblékají její dres, nejde jen o fotbal nebo hokej. „Já jak vidím nápis Sparta nebo její znak, hned mě to chytne a fandím na plné pecky,“ vykládá Krčmář.

Pro magazín SUPERLIFE, který vychází v úterý 13. března jako příloha deníku Sport, jsme Michala Krčmáře stylově oblékli do rudého.

Michal Krčmář fotil pro Superlife. Je velkým fanouškem Sparty
720p 360p

„Fandím Spartě, hrozně moc. Tuhle nemoc mám odmala,“ usmíval se biatlonista u fotografování a vysvětloval, jak k tomu spojení přišel.

„Přirostla mi k srdci, nikdo mě k ní nemusel tlačit. Není to jen o fotbalové Spartě. Nejsem sice kdovíjak horlivý fanoušek, ale hrozně moc tomu klubu přeju. Zároveň dokážu pochopit, že může mít i slabší období. Stane se,“ nedělá velkou vědu z horších časů fotbalové i hokejové Sparty. „To si pak jen vyslechnu narážky od kluků z týmu, ale stačí si jen počkat a hned jim to vracím. Sparta je pro mě zároveň způsob relaxuj,“ dodává Michal Krčmář.

Magazínu SUPERLIFE poskytl otevřený rozhovor, rozebírající i choulostivá témata okolo Gabriely Koukalové nebo kritiku reprezentace, tedy témata, která s sebou přinesla právě finišující sezona biatlonu.

Michal Krčmář převzal svou stříbrnou medaili za biatlonový sprint
Michal Krčmář převzal svou stříbrnou medaili za biatlonový sprint

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze