11. března 2018 • 11:44

Krčmář v dresu Sparty. Tuhle nemoc mám odmala, směje se stříbrný biatlonista

Autor:
720p360p
Michal Krčmář fotil pro Superlife. Je velkým fanouškem Sparty
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přesně před měsícem rozjásal republiku fantastickým výkonem na olympiádě v Pchjongčchangu. Michal Krčmář, sedmadvacetiletý pracant, urval stříbrnou medaili v biatlonovém sprintu a rázem se zařadil mezi nejúspěšnější sportovce v zemi. A také mezi nejoblíbenější. Tuhle vizitku si zajistil svojí bezprostředností v televizním rozhovoru, kde se v silných emocích a slzách vracel k životnímu závodu.Michal Krčmář pochází z Vrchlabí, žije v Jablonci, je však velkým fanouškem pražské Sparty. Všech sportovců, co oblékají její dres, nejde jen o fotbal nebo hokej. „Já jak vidím nápis Sparta nebo její znak, hned mě to chytne a fandím na plné pecky,“ vykládá Krčmář.

Pro magazín SUPERLIFE, který vychází v úterý 13. března jako příloha deníku Sport, jsme Michala Krčmáře stylově oblékli do rudého.

Michal Krčmář fotil pro Superlife. Je velkým fanouškem Sparty
720p 360p

„Fandím Spartě, hrozně moc. Tuhle nemoc mám odmala,“ usmíval se biatlonista u fotografování a vysvětloval, jak k tomu spojení přišel.

„Přirostla mi k srdci, nikdo mě k ní nemusel tlačit. Není to jen o fotbalové Spartě. Nejsem sice kdovíjak horlivý fanoušek, ale hrozně moc tomu klubu přeju. Zároveň dokážu pochopit, že může mít i slabší období. Stane se,“ nedělá velkou vědu z horších časů fotbalové i hokejové Sparty. „To si pak jen vyslechnu narážky od kluků z týmu, ale stačí si jen počkat a hned jim to vracím. Sparta je pro mě zároveň způsob relaxuj,“ dodává Michal Krčmář.

Magazínu SUPERLIFE poskytl otevřený rozhovor, rozebírající i choulostivá témata okolo Gabriely Koukalové nebo kritiku reprezentace, tedy témata, která s sebou přinesla právě finišující sezona biatlonu.

Michal Krčmář převzal svou stříbrnou medaili za biatlonový sprint
Michal Krčmář převzal svou stříbrnou medaili za biatlonový sprint

 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze