Na vlastní kůži! Zpověď účastníků Night Run v Ostravě. Jak si běh užili? | Superlife.cz | iSport.cz
jab
19.4.2018 • 19:27

Na vlastní kůži! Zpověď účastníků Night Run v Ostravě. Jak si běh užili?

V sobotu 14. dubna proběhl v Ostravě první závod z běžecké série Night Run. Akce se povedla, počet účastníků, který se vyšplhal na číslo 1700, hovoří výmluvně. Důležitou roli sehrálo i krásné počasí. Přečtěte si v článku ohlasy tří přímých účastníků závodu, kteří vyhráli startovné díky aplikaci Superlife. Pokračování série Night Run je v plánu opět v sobotu 28. dubna v Hradci Králové.Adéla Chovančíková

„Výhra v aplikaci Superlife mě velice mile překvapila. Jelikož jsem už startovné na Night Run v Ostravě měla zaplacené, rozhodla jsem se startovné věnovat mému partnerovi. Chtěla jsem mu ukázat to, co mě baví, a také celkovou atmosféru při závodu. Po celou dobu běhu jsme se vzájemně podporovali. Několikrát jsem, i přes oznámení změny terénu, zakopla, tak jsem byla vděčná, že mam po boku svého partnera, který mě vždy zachytil.

Do finiše jsme dobíhali ruku v ruce a na cílové čáře ještě pár běžců předběhli. S časem 59 minut jsme s mým neběžcem skončili na 228. a 229. místě v celkovém pořadí na 5 km. Celý závod jsme si moc užili a určitě plánuji další, ať už jen já nebo společně s partnerem. Ve dvou se to lépe táhne! Děkuji Superlife a těším se na další výzvy.“

Adéla Chovančíková se účastnila Night Runu v Ostravě.Adéla Chovančíková se účastnila Night Runu v Ostravě.

Roman Minarčík

„Běželo se mi dobře, užil jsem si běh jak já, tak i moje dcery ( 11 a 13 let ). Musím říct, že to byl právě bratr, který nás zlákal na účast v závodu. Děti si střihly dětské tratě a poté všichni běželi i rodinný běh. Běžet jiný závod jsem v plánu neměl, ale když už přišla výhra v podobě startovného, tak jsem si řekl, proč to nezkusit. Umístil jsem se na 17. místě a ve své kategorii dokonce 3. Na to, že aktivněji běhám teprve od podzimu a byl to vůbec můj první závod, tak jsem hodně spokojený. A mé celkové shrnutí? Parádní akce v super atmosféře, vše dobře naplánováno a zorganizováno.“

Roman Minarčík po doběhu Night Runu v Ostravě.Roman Minarčík po doběhu Night Runu v Ostravě.

Andrea Součková

„Ještě jednou bych moc chtěla poděkovat Superlife za registraci a možnost účastnit se tak skvělého závodu! Vše vyšlo senzačně, počasí i atmosféra, trému jsme měla jen lehkou. A nakonec z toho bylo 2. místo v mé kategorii a v absolutním pořadí 52. misto na 5 kilometrů. Mám velkou radost, že jste mi dali šanci se zúčastnit a já vás nezklamala."

Andrea Součková si Night Run v Ostravě užila.Andrea Součková si Night Run v Ostravě užila.

Témata:  sportsuperlifenight runostrava
Další články autora
 

Superlife

Běh Kolo Testy Inspirace Akce Superlife Columbia běžecké závody

Superlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem Superlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří trackovací aplikace Superlife pro nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Superlife Columbia závody

Superlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem Superlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří též trackovací aplikace Superlife pro všechny nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Články odjinud