Začínáme. Přes 14 tisíc lidí roztočí projekt Do práce na kole | iSport.cz
30. dubna 2018 • 13:58

Začínáme. Přes 14 tisíc lidí roztočí projekt Do práce na kole

Autor:
o takhle nechat auto doma a celý květen šlapat do práce na kole nebo po svých?
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Slavia kopala po ruce Trávníka penaltu, ale Škoda NEDAL! Slavia - Jablonec: Slavia kopala po ruce Trávníka penaltu, ale Škoda NEDAL!
Slavia - Jablonec: Bitka v Edenu! Pod Tribunou Sever napadli fanoušci jednoho z pořadatelů Slavia - Jablonec: Bitka v Edenu! Pod Tribunou Sever napadli fanoušci jednoho z pořadatelů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Oč jde? Do práce na kole je celostátní soutěž, jejíž 8. ročník začíná v pondělí 30. května 2018. Registrace začaly už 1. března a zatím je do akce přihlášeno rekordních 14 200 zájemců. Další zřejmě budou přibývat. Superlife k akci připravil nesoutěžní výzvu.Cílem Do práce na kole je motivovat co nejvíce lidí po celé nČeské republice, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze.

Když lidé přestanou denně jezdit autem, zlepší tak nejen svou kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale přispějí i k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu.

Nesoutěžní výzvu Superlife k projektu Do práce na kole najdete ZDE.

Pravidla pro bezpečnou jízdu na kole ZDE.

 

 

Témata:  sport, superlife
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze