29. srpna 2018 • 12:48

Užijte si běžecký festival v Ostravě. Máme pro vás i výzvu Superlife!

Autor:
3. ročník Kilpi RUN FEST Ostrava proběhne 23. září. Na něj vás zve Petra Pastorová, několikanásobná vítězka Pražského maratonu a pořadatelka celé akce.
TOP VIDEA
RENTGEN: Vršovické derby rozhodl Coufal. Odemknul dveře do obrany Bohemians RENTGEN: Vršovické derby rozhodl Coufal. Odemknul dveře do obrany Bohemians
Jablonec - Plzeň: Trávník nádhernou ranou zvyšuje na 2:0! Jablonec - Plzeň: Trávník nádhernou ranou zvyšuje na 2:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chcete si zaběhat v centru Ostravy? Nebo jen fandit české maratonské špičce? Celkově si užít pohodový den a zaposlouchat se do muziky? Máme pro vás ideální tip: 3. ročník Kilpi RUN FEST Ostrava (23. září). Na něj vás zve Petra Pastorová, několikanásobná vítězka Pražského maratonu a pořadatelka celé akce. „Určitě přijďte, je jasné, že nudit se nebudete. Každý si tam najde to své,“ vyzývá členka Kilpi Racing Teamu a mistryně České republiky.Můžete si v Ostravě vyzkoušet maraton, půlmaratón, čtvrtmaraton nebo štafetu na 6 x 6 kilometrů. Bohatý program ale nabízí i běžecké závody pro děti všech kategorií (i kočárky), nordic walking neb benefiční RunFest BĚH PRO handicapované.

„Najdou se tedy tratě pro všechny,“ láká Pastorová, rovněž ambasadorka speciální výzvy v rámci aplikace Superlife.

Máme pro vás jedno speciální lákadlo: účastníci mohou vyhrát účast na prestižním NYC maratonu v roce 2019! Také proto podtitul celé akce: z Ostravy do New Yorku… Stačí maraton nebo půlmaraon doběhnout v časovém limitu a může se na vás v tombole usmát štěstí. Nejde však jenom o výkony, ale hlavně o sdílení radosti z pohybu. „Což je to hlavní. Věřím, že si to spolu krásně užijeme,“ říká Petra Pastorová, elitní česká běžkyně a pořadatelka Kilpi RUN FEST. Nachystané budou i výstavní a prodejní akce, hudební produkce nebo nejrůznější atrakce pro děti i pro dospělé.

Více informací na runfest.cz

Témata:  sport, superlife, běhání
 Klasická verze
Mobilní verze