24. srpna 2011 • 10:01

Česká fotbalová královna Ščasná se vdala. Vzala si fotbalistu z "pralesa"!

Autor:
TOP VIDEA
Nečekal jsem, že půjdeme nahoru tak rychle, tvrdí po dobrém startu Šilhavý Nečekal jsem, že půjdeme nahoru tak rychle, tvrdí po dobrém startu Šilhavý
Třinec - Kometa Brno: Kváču zachránila branková konstrukce, Mueller napálil pouze tyč Třinec - Kometa Brno: Kváču zachránila branková konstrukce, Mueller napálil pouze tyč
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE – Nejlepší česká fotbalistka všech dob Pavlína Ščasná je pod čepcem! V pátek řekla v Praze ano Rostislavu Novákovi, se kterým je v radostném očekávání. Následník známého fotbalového rodu by měl přijít na svět za tři měsíce.Seznámili se samozřejmě díky fotbalu. Jsou spolu rok a půl – a čas rozhodně neztrácejí.

„Děláme všechno obráceně,“ směje se devětadvacetiletá Pavlína Ščasná. „Nejdřív početí dítěte, pak líbánky ve Švédsku a teď svatba.“

Obřad proběhl v pátek pod širým nebem ve Vrtbovské zahradě na Malé Straně. Jen v úzkém rodinném kruhu a v podstatě v utajení.

Mladý pár je v radostném očekávání. „Ale ještě nevíme, jestli to bude kluk, nebo holka,“ říká nastávající maminka.
Mladý pár je v radostném očekávání. „Ale ještě nevíme, jestli to bude kluk, nebo holka,“ říká nastávající maminka.

„Tak jsme to chtěli. Neřekli jsme o tom ani našim kamarádům, pro které teď chystáme nějaký mejdan,“ říká fotbalistka, která hrála v Německu, USA i Švédsku.

Zato její o dva roky mladší manžel kopal v minulé sezoně pouze krajský přebor za Kratonohy a pokračování své fotbalové kariéry řeší v souvislosti s novým zaměstnáním. S novým životem.

„Jsme teď moc šťastní a spokojení,“ libuje si pětinásobná Fotbalistka roku.

Témata:  sport, fotbal, ščasná, svatba
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze