20. ledna 2016 • 09:50

Čtvrteční program: Štěpánek vyzve Wawrinku, Plíšková na centrukurtu

Autor:
Radek Štěpánek vyzve ve 2. kole Australian Open Stana Wawrinku
TOP VIDEA
Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistka Karolína Plíšková okusí na Australian Open atmosféru centrkurtu Roda Lavera. V posledním večerním utkání čtvrtečního programu se devátá nasazená ve 2. kole střetne s Němkou Julií Görgesovou. Hrát budou v Melbourne také další čtyři čeští zástupci.


REKLAMA
digi tv

Karolína Plíšková se s aktuálně 45. hráčkou žebříčku WTA Görgesovou střetla jednou a předloni na turnaji v thajské Pattayi po boji vyhrála.

Radek Štěpánek se pokusí v Hinsense Areně překvapit předloňského vítěze turnaje Stana Wawrinku. Se Švýcarem sice má pozitivní bilanci 4:2, ale naposledy ho porazil v roce 2009 a od té doby dvakrát prohrál. V duelu se čtvrtým nasazeným bude outsiderem. "Patří k adeptům na celkové vítězství, takže nebudu mít co ztratit. Určitě nedám svoji kůži lacino," řekl Štěpánek serveru iDnes a Radiožurnálu.

Barbora Strýcová bude hrát s Američankou Vaniou Kingovou a premiérový postup do 3. kola na grandslamu zkusí vybojovat Denisa Allertová, proti které se postaví Němka Sabine Lisická. Lukáš Rosol se utká s Jackem Sockem z USA.

Čtvrteční program (začátky v 1:00 SEČ):
Arena Roda Lavera:
Sevastovová (Lot.) - Ivanovičová (20-Srb.), Flipkensová (Belg.) - Muguruzaová (3-Šp.), Groth (Austr.) - Murray (2-Brit.), 9:00 Ferrer (8-Šp.) - Hewitt (Austr.), Görgesová (Něm.) - Karolína Plíšková (9-ČR).

Arena Margaret Courtové: Monfils (23-Fr.) - Mahut (Fr.), Azarenková (14-Běl.) - Koviničová (Č. Hora), Keysová (15-USA) - Švedovová (Kaz.), 9:00 Kerberová (7-Něm.) - Dulgheruová (Rum.), Tomic (16-Austr.) - Bolelli (It.).

Hisense Arena: Granollers (Šp.) - Isner (10-USA), Jankovičová (19-Srb.) - Siegemundová (Něm.), nejdříve od 6:00 Štěpánek (ČR) - Wawrinka (4-Švýc.).

Kurt č. 2, 4. zápas: Sock (25-USA) - Rosol (ČR).

Kurt č. 3, 1. zápas: Strýcová (ČR) - Kingová (USA),

Kurt č. 8, 2. zápas: Allertová (ČR) - Lisická (30-Něm.).

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze