16. listopadu 2015 • 09:34

České tenistky nadchly Jágra i Čecha: Skvělé jako Kanada na MS!

Autor:
TOP VIDEA
Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu
14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích 14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Počtvrté z posledních pěti let dobyly svět! České tenistky zvítězily v dramatickém finále Fed Cupu nad Ruskem 3:2 a nadchly fanoušky i sportovní hvězdy. Týmu trenéra Petra Pály gratulovali Jaromír Jágr, Petr Čech i Martina Navrátilová. Útočník Floridy Češky přirovnal k hokejistům Kanady.


REKLAMA
digi tv

Jaromír Jágr pojal gratulaci českým tenistkám se svým typickým humorem. „Mit tolik skvělých tenistek na týmu je sen každého trenéra. Pálič (Petr Pála) měl stejně lehkou práci, jako trenér hokejové Kanady na MS v Praze,“ připomněl hokejista na svém Facebooku suverénní cestu Kanady za zlatem na posledním šampionátu.

I taktiku měli asi podobnou... Stačilo říci - běžte hrát,“ pobavila populární osmašedesátka. „Gratulace našim holkám. Bez debat zasloužené celkové vítězství. A klobouk dolů před Marií Šarapovovou, dokázala, že je stále velká hráčka,“ dodal Jágr již vážněji.

Vítězství ve Fed Cupu nadchlo i brankáře Arsenalu Petra Čecha. „Obrovská gratulace holky!“ napsal na svém Twitteru.

S gratulací přispěchala na Twitteru i legendární tenistka Martina Navrátilová. „Výborná práce fedcupového týmu. Vítězství Fed Cupu 2015 bylo skutečně týmovou prací,“ pochválila celý tým trenéra Pály.

Počtvrté za pět let slaví Češky vítězství ve Fed Cupu
 Počtvrté za pět let slaví Češky vítězství ve Fed Cupu

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, tenis, Fed Cup, jágr, čech
 Klasická verze
Mobilní verze