12. února 2018 • 15:35

Fed Cup jako český teambuilding. Spory jsou minulostí, chválil Pála

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka
5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci 5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mlčení a nepříjemná atmosféra. Tak mohl vypadat katastrofický scénář uplynulého fedcupového týdne. Podzimní roztržka mezi Barborou Strýcovo a Karolínou Plíškovou kvůli „ukradenému“ trenérovi Tomáši Krupovi je však minulostí. Český Dream Team vystupoval jako soudržný celek, neobjevil se jediný náznak nepohody. Naopak došlo k utužení vztahů a vyříkání si starých křivd.


REKLAMA
digi tv

„Velmi mě to potěšilo, také jsem celý tým pochválil za přístup. Vlastně tenhle týden strašně pomohl i jim samotným. Vidím, že už je všechno za nimi. Všechny holky výborně spolupracovaly a stejně tak všichni z celého realizačního týmu,“ chválil kapitán Petr Pála, jenž si byl vědom určitého rizika.

Proto již před Vánoci inicioval schůzku Strýcové s Plíškovou mezi třemi páry očí. Na ní si tenistky sice ještě ruku nepodaly, podle informací Sportu však došlo k definitivnímu smíru právě při fedcupovém týdnu. Strýcová si vzala bývalou kamarádku Plíškovou stranou, ještě jednou si s ní promluvila a vše vysvětlila.

Ku prospěchu věci se nakonec ukázala i přítomnost osobních trenérů Jiřího Vaňka s Davidem Vydrou (oba Kvitová), Tomáše Krupy (Plíšková) a Davida Kotyzy (Strýcová). Hráčky se potkávaly se svými bývalými kouči, vzduch se pročistil i na téhle frontě.

Proto už za dva měsíce může úplně stejná sestava jako proti Švýcarkám – tedy Plíšková, Kvitová, Strýcová a Šafářová  - vyrazit na semifinále do Německa. Pokud nenastanou neočekávané okolnosti, počítá celý kvartet s tím, že bude opět k dispozici.

Kvitová: Návrat do fedcupového týmu dopadl nad očekávání, vůbec jsem to nečekala.
720p 360p

Pála: Je super, zvítězit takhle lehce, když vám chybí hráčka jako je Karolína Plíšková.
720p 360p

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze