Fed Cup jako český teambuilding. Spory jsou minulostí, chválil Pála | iSport.cz
12. února 2018 • 15:35

Fed Cup jako český teambuilding. Spory jsou minulostí, chválil Pála

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
RENTGEN: Proč Slavia dominuje lize? A na čem by ještě měla zapracovat? RENTGEN: Proč Slavia dominuje lize? A na čem by ještě měla zapracovat?
Chomutov - Kometa Brno: O boxerskou vložku se postarali Kevin Klima a Alexandre Mallet Chomutov - Kometa Brno: O boxerskou vložku se postarali Kevin Klima a Alexandre Mallet
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mlčení a nepříjemná atmosféra. Tak mohl vypadat katastrofický scénář uplynulého fedcupového týdne. Podzimní roztržka mezi Barborou Strýcovo a Karolínou Plíškovou kvůli „ukradenému“ trenérovi Tomáši Krupovi je však minulostí. Český Dream Team vystupoval jako soudržný celek, neobjevil se jediný náznak nepohody. Naopak došlo k utužení vztahů a vyříkání si starých křivd.„Velmi mě to potěšilo, také jsem celý tým pochválil za přístup. Vlastně tenhle týden strašně pomohl i jim samotným. Vidím, že už je všechno za nimi. Všechny holky výborně spolupracovaly a stejně tak všichni z celého realizačního týmu,“ chválil kapitán Petr Pála, jenž si byl vědom určitého rizika.

Proto již před Vánoci inicioval schůzku Strýcové s Plíškovou mezi třemi páry očí. Na ní si tenistky sice ještě ruku nepodaly, podle informací Sportu však došlo k definitivnímu smíru právě při fedcupovém týdnu. Strýcová si vzala bývalou kamarádku Plíškovou stranou, ještě jednou si s ní promluvila a vše vysvětlila.

Ku prospěchu věci se nakonec ukázala i přítomnost osobních trenérů Jiřího Vaňka s Davidem Vydrou (oba Kvitová), Tomáše Krupy (Plíšková) a Davida Kotyzy (Strýcová). Hráčky se potkávaly se svými bývalými kouči, vzduch se pročistil i na téhle frontě.

Proto už za dva měsíce může úplně stejná sestava jako proti Švýcarkám – tedy Plíšková, Kvitová, Strýcová a Šafářová  - vyrazit na semifinále do Německa. Pokud nenastanou neočekávané okolnosti, počítá celý kvartet s tím, že bude opět k dispozici.

Kvitová: Návrat do fedcupového týmu dopadl nad očekávání, vůbec jsem to nečekala.
720p 360p

Pála: Je super, zvítězit takhle lehce, když vám chybí hráčka jako je Karolína Plíšková.
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze