22. května 2016 • 18:05

Kyrgios řádil v Paříži: Kecy! Kdybych byl Djokovič, tak mlčíš, řval na sudího

Autor:
TOP VIDEA
NEJ góly Premier League: Martialova dělovka i krásné trefy Liverpoolu NEJ góly Premier League: Martialova dělovka i krásné trefy Liverpoolu
V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pár zápasů má za sebou grandslamové French Open a už mohou fanoušci i odborná veřejnost řešit pořádný skandál. A že se o něj postaral australský rebel Nick Kyrgios, asi nikoho nepřekvapí. Během utkání prvního kola s Marcem Cecchinatem, až 124. hráčem světa, se trápil více, než bylo zdrávo. Bojovného Itala zdolal po dvou vydřených sadách 7:6, 7:6 a 6:4. Mnohem více se však "proslavil" svým výstupem s rozhodčím.


REKLAMA
digi tv

Jednadvacetiletého bouřliváka naštvala situace z tiebreaku prvního setu, kdy byl hlavním rozhodčím napomenut za to, že po podavači míčků poněkud nevybíravým způsobem žádal ručník. „To je neuvěřitelný, co předvádíte, jste na mě vysazený, jinak si to neumím vysvětlit,“ hulákal na sudího.

 "Neslyšel mě, musel jsem na sebe upoutat pozornost," hájil Kyrgios fakt, že na chlapce zvyšoval hlas. Sudího však o své pravdě nepřesvědčil. "Teď už to všechno chápu. Je mi jasný, o co vám jde. Jste na mě vysazený. Jaká pravidla jsem podle vás porušil?" hájil se rozjetý Australan.

Fanoušky si svým vystoupením pochopitelně příliš nezískal a při servisu mu to také dali najevo. Do Australanova podání se několikrát ozval pískot z ochozů, což rodáka z Canberry dopálilo ještě víc. "A co je tohle? To, že mi hulákají do servisu, to vám přijde v pořádku," pustil se do Ramose Kyrgios.

Ani tady se však pochopení ze strany Ramose nedočkal. "To jsou všechno zas*aný kecy. Kdybych byl Djokovič, to byste byl ticho, co?" narážel Kyrgios na konflikt světové jedničky během finálového utkání na turnaji v Římě, kdy srbský tenista s hlavním arbitrem diskutoval o regulérnosti kurtu.

První set však Kyrgios navzdory ostré výměně názorů do vítězného konce dovedl, tiebreak vyhrál 8:6. Stejným způsobem ovládl i druhou sadu, ve třetí zvítězil 6:4 a po 2 hodinách a 24 minutách postoupil do druhého kola French Open.

VIDEO: Kyrgios se pustil do umpirového sudího

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze