11. června 2017 • 21:15

Team Bucie baví internet: Šafářová leštila pohár, Mattekovou vyděsil sen

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Zlatá píšťalka: Excelentní Příhoda! V Liberci rozdal karty správně Zlatá píšťalka: Excelentní Příhoda! V Liberci rozdal karty správně
TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vybojovaný triumf na grandslamu je důvodem k radosti a potvrdily to také Lucie Šafářová s Bethanie Mattekovou-Sandsovou. Po triumfu ve čtyřhře na Roland Garros pobavily internet vtipným videem, ve kterém se americká tenistka probudila ze snu. O čem se jí zdálo?


REKLAMA
digi tv

Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová jsou aktuálně nejúdernější ženskou dvojicí na tenisovém okruhu. Svou vládu potvrdily také na French Open, které z pozice nasazených jedniček ovládly a získaly pátý společný grandslam.

O pár hodin později už ve videu žertovaly, když se spící americká tenistka rychle probudila. „Zdálo se mi, že vyhrajeme grandslam podruhé,“ řekla Matteková-Sandsová, ale její parťačka se rozhodit nenechala. S nechápavým pohledem jen pokračovala v leštění trofeje, kterou získaly už v roce 2015.

Následný výbuch smíchu už byl pouze ukázkou pohody a harmonie mezi oběma tenistkami, které spolu drží jedny soupeřky za druhými.

"Jsem nadšená, že jsem v tobě našla báječnou partnerku na kurtu. Jsi skvělá hráčka a zároveň je velká zábava s tebou hrát," řekla Šafářová partnerce při slavnostním vyhlášení a dodala: "Paříž je skvělá a těším se sem na další rok."

MATCH OVERVIEW LEGACY

Šafářová leštila pohár z French Open, její parťačku vylekal sen
Šafářová leštila pohár z French Open, její parťačku vylekal sen

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze