5. listopadu 2008 • 15:03

Nadal léčí zranění, chce finále Davis cupu

Autor:
Rafael Nadal
TOP VIDEA
Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily
12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni 12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni
VŠECHNA VIDEA ZDE

Světová jednička Rafael Nadal bojuje, aby vyléčil zraněné koleno do finále Davisova poháru, které španělské tenisty čeká od 21. do 23. listopadu v Argentině.


REKLAMA
digi tv

Od turnaje v Paříži má v pravém kolenu zánět, kvůli němuž musel v hale Bercy vzdát čtvrtfinále s Rusem Nikolajem Davyděnkem a přijde i o Turnaj mistrů.

Nad jeho účastí ve finále týmové soutěže se vznáší otazník. "Zkusím všechno, abych byl na Davis Cupu, ale moje účast závisí na zlepšení. Když budu jen na čtyřiceti procentech, tak nepojedu. Mám pár dní na zotavenou a pak zkusím trochu trénovat," řekl rozhlasové stanici Marca vítěz Roland Garros a Wimbledonu.

Španělská tenisová federace v úterý oznámila, že Nadal potřebuje týden odpočinku a na začátku příštího týdne by se mělo rozhodnout, zda odcestuje do Argentiny. Domácí tým by se měl na tvrdém povrchu představit v plné síle s účastníkem Turnaje mistrů Juanem Martínem del Potrem a Davidem Nalbandianem, který postoupil do finále Masters v Paříži.

Na Turnaji mistrů nahradil zraněného Nadala Francouz Gilles Simon, který své účinkování zahájí proti obhájci titulu Rogeru Federerovi ze Švýcarska.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, tenis, nadalKlasická verze
Mobilní verze