Vaidišová uzavře s Ivanovičovou čtvrtfinále | iSport.cz
4. července 2007 • 00:00

Vaidišová uzavře s Ivanovičovou čtvrtfinále

Autor: ČTK
Nicole Vaidišová
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na centrálním dvorci bude usilovat Nicole Vaidišová o postup do semifinále Wimbledonu. Naopak Tomáš Berdych bude o další postup bojovat v ústraní.Na centrálním dvorci bude ve čtvrtek usilovat česká tenistka Nicole Vaidišová o postup do semifinále Wimbledonu. Její zápas se Srbkou Anou Ivanovičovou přijde na řadu na hlavním kurtu All England Clubu jako poslední ze čtvrtfinálových duelů po utkání Rusky Světlany Kuzněcovové s Američankou Venus Williamsovou, z kterého vzejde případná další soupeřka Vaidišové. Naopak Tomáš Berdych bude o další postup na londýnském grandslamu bojovat v ústraní. Jeho osmifinálový duel se Švédem Jonasem Björkmanem umístili pořadatelé na kurt číslo 18.


Čtvrteční program (začátek ve 12:00 SELČ): Centrální dvorec: Kuzněcovová (5-Rus.) - V. Williamsová (23-USA), Ivanovičová (6-Srb.) - Vaidišová (14-ČR), Federer (1-Švýc.) - Ferrero (20-Švýc.). Kurt č. 1: Hewitt (16-Austr.) - Djokovič (4-Srb.), Roddick (3-USA) - Gasquet (12-Fr.). Kurt č. 2: Južnyj (14-Rus.) - Nadal (2-Šp.). Kurt č. 18: Berdych (7-ČR) - Björkman (19-Švéd.).

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud