Proti Španělkám první Benešová | iSport.cz
13. července 2007 • 00:00

Proti Španělkám první Benešová

Autor: ČTK
Iveta Benešová
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

České tenistky vstoupí do souboje se Španělkami o postup do elitní skupiny Fed cupu zítra. Jako první se na kurt postaví Iveta Benešová, která se utká s domácí jedničkou.Iveta Benešová nastoupí jako česká dvojka do dvouher fedcupové baráže ve Španělsku. Nehrající kapitán Aleš Kodat o tom rozhodl těsně před dnešním losování, které zápas s domácí jedničkou Anabel Medinaovou-Garriguesovou zařadilo hned na úvod zápasu. Po nich bude v sobotu následovat utkání Lucie Šafářová s Nurii Llagosteraovou-Vivesovou. Benešová měla původně nastoupit pouze po boku Barbory Záhlavové-Strýcové ve čtyřhře, ale kvůli nemoci české jedničky Nicole Vaidišové musí hrát i dvouhru. Naposledy v ní do Fed Cupu nastoupila loni v dubnu v Thajsku, kdy na tvrdém povrchu prohrála se Suchanun Viratprasertovou. Los navíc rozhodl, že bude celý zápas zahajovat a proti domácí jedničce nebude favoritkou. Šafářová se pak postaví na kurt proti Llagosteraové-Vivesové, které dal španělský nehrající kapitán Miguel Margets Lobato překvapivě přednost před tradiční španělskou dvojkou Lourdes Domínguezovou-Linovou. Ta by měla nastoupit pouze ve čtyřhře po boku výborné deblistky Virginie Ruanové-Pascualové. Program po oba dny začne v 11:00.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud