14. září 2007 • 00:00

Davenportová kráčí famózně na Bali dále

Autor:
TOP VIDEA
LIGOVÉ STŘIHY: Slavii bránil těžký terén, Sparta musí bavit, říká Střihavka LIGOVÉ STŘIHY: Slavii bránil těžký terén, Sparta musí bavit, říká Střihavka
SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut
VŠECHNA VIDEA ZDE

Někdejší světová jednička Lindsay Davenportová pokračuje na Bali ve velmi úspěšném návratu na turnaje WTA ve dvouhře, když v Indonésii porazila i třetí hráčku světa Jelenu Jankovičovou.


REKLAMA
digi tv

Americká tenistka Lindsay Davenportová pokračuje na Bali ve velmi úspěšném návratu na turnaje WTA ve dvouhře. Někdejší světová jednička, která v červnu porodila syna, v Indonésii porazila i třetí hráčku světa Jelenu Jankovičovou. Nad nejvýše nasazenou srbskou tenistkou vyhrála 6:4, 2:6 a 6:2 a postoupila už do semifinále.

V něm se vítězka zdejšího turnaje z roku 2005, která tady ještě loni triumfovala ve čtyřhře, utká s Italkou Sarou Erraniovou.
V semifinále turnaje s dotací 225.000 dolarů je i druhá nasazená Daniela Hantuchová ze Slovenska, která hladce porazila Japonku Ajumi Moritaovou.


Výsledky: Dvouhra - čtvrtfinále: Davenportová (USA) - Jankovičová (1-Srb.) 6:4, 2:6, 6:2, Hantuchová (2-SR) - Moritaová (Jap.) 6:2, 6:1, Erraniová (It.) - Nakamuraová (7-Jap.) 6:1, 6:2.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata: Klasická verze
Mobilní verze