15. září 2007 • 00:00

Ruské tenistky mají blízko k triumfu ve Fed Cupu

Autor:
Světlana Kuzněcovová
TOP VIDEA
SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut
TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ruské tenistky dělí od triumfu ve Fed Cupu jediné vítězství. Druhou výhru dnes v Moskvě vybojovala světová dvojka Světlana Kuzněcovová.


REKLAMA
digi tv

Ruské tenistky dělí od triumfu ve Fed Cupu jediné vítězství. Druhou výhru dnes v Moskvě vybojovala světová dvojka Světlana Kuzněcovová, která bez potíží porazila za pouhých 58 minut Maru Santangelovou z Itálie 6:1 a 6:2. O triumfu bude moci Kuzněcovová rozhodnout v neděli ve třetí dvouhře, v níž v Lužnikách nastoupí proti Francesce Schiavoneové. Rusky sahají po třetím vítězství v týmové soutěži po úspěších v letech 2004 a 2005. Do vedení poslala domácí reprezentaci v prvním utkání Anna Čakvetadzeová, která po velkém boji porazila Schiavoneovou. Pátá hráčka světa zdolala jedničku italských obhájkyň titulu, které patří v žebříčku 25. místo, po setech 6:4, 4:6 a 6:4 za dvě a čtvrt hodiny.


Výsledky: Rusko - Itálie 2:0 po prvním dnu Čakvetadzeová - Schiavoneová 6:4, 4:6, 6:4, Kuzněcovová - Santangelová 6:1, 6:2.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata: Klasická verze
Mobilní verze