14. června 2017 • 14:19

Krejsová překvapení nezopakovala, Hertogenbosch opouští po 2.kole

Autor:
Petra Krejsová vypadla ve 2. setech
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistka Petra Krejsová vypadla na svém prvním turnaji okruhu WTA v Hertogenboschi ve druhém kole. Sedmé nasazené Ukrajince Lesje Curenkové podlehla 2:6, 3:6. Česká hráčka nenavázala na překvapení z úvodního kola, v němž vyřadila bývalou světovou jedničku Jelenu Jankovičovou ze Srbska.


REKLAMA
digi tv

Šestadvacetiletá Krejsová, která se probojovala do hlavní soutěže z kvalifikace, se ve světovém žebříčku posune zhruba o 40 míst ze současné 277. příčky. Výrazně tak vylepší své dosavadní maximum.

Zatímco Jankovičovou dokázala Krejsová zaskočit, 37. hráčka světa Curenková byla nad její síly. K zisku prvního setu stačilo Ukrajince proměnit oba brejkboly, které si vypracovala. Druhou sadu začala Krejsová vedením 2:0, ale pak si prohrála čtyřikrát servis a soutěž pro ni skončila.

Tenisový turnaj mužů a žen v Hertogenboschi (tráva):

Muži (dotace 660.375 eur):

Dvouhra - 2. kolo:

Bedene (8-Brit.) - Escobedo (USA) 6:3, 6:4.

Ženy (dotace 250.000 dolarů):

Dvouhra - 2. kolo:

Curenková (7-Ukr.) - Krejsová (ČR) 6:2, 6:3,
Witthöftová (Něm.) - Giorgiová (It.) 7:6 (7:5), 6:3.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze