iSport.cz - Jágr otevírá s deníkem Sport trezor, ve kterém je milion korun!
15. února 2012 • 13:00

Jágr otevírá s deníkem Sport trezor, ve kterém je milion korun!

480p360p240p
Jaromír Jágr otevírá trezor, se kterým můžete vyhrát v deníku Sport skvělé ceny
TOP VIDEA
Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy
SESTŘIH: Mladá Boleslav - Liberec 4:1. Bílé Tygry zkrotil Zohorna, v brance zářil Krošelj SESTŘIH: Mladá Boleslav - Liberec 4:1. Bílé Tygry zkrotil Zohorna, v brance zářil Krošelj
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pozor! Už v pátek vychází v deníku Sport čtvrtá (poslední) karta k soutěži "Trezor"! Deník Sport připravil pro všechny čtenáře jedinečnou hru, ve které se rozděluje po dobu čtyřiadvaceti dnů rovný milion korun. Tak nezapomeňte a kupujte KAŽDÝ DEN tištěný deník Sport! První tři karty už vyšly, poslední vyjde v pátek a vy tak můžete zase znásobit svoji šanci na výhru.

 

 

 Jak se soutěžit? Je to opravdu jednoduché! Pokud ještě hrací karty nemáte, tak v pátek 17.2. si musíte zakoupit váš oblíbený deník Sport s hrací kartou a ještě ve stejný den můžete vyhrát finanční odměnu. Zda jste vyhráli, zjistíte hned přiložením hrací karty na hrací plochu, tedy na "Trezor"! Hrací plocha přitom vychází v deníku Sport každý den kromě neděle.

Na hru potřebujete minimálně jednu hrací kartu a každý den svoje noviny (neplatí pro Nedělní Sport), kde si přiložením karty na hrací plochu svoji výhru ověříte.

Aby se Vaše šance na výhru zvýšily, můžete si nové hrací karty pořídit i v následujících dvou vydání pátečního deníku Sport s přílohou Sport Magazín.

Základní pravidla najde každý čtenář na zadní straně hrací karty a kompletní podmínky soutěže jsou uveřejněné níže v tomto článku.

JAK HRÁT?

1. V pátečním deníku Sport s magazínem najdete, 3. 2., 10. 2. a 17. 2. hrací karty.

Nová soutěž deníku Sport: Otevřete Trezor, ve kterém je 1 milion Kč!Nová soutěž deníku Sport: Otevřete Trezor, ve kterém je 1 milion Kč!

2. Na kartě vyloupnete políčka se symbolem klíče (ne jiná).

Nová soutěž deníku Sport: Otevřete Trezor, ve kterém je 1 milion Kč!Nová soutěž deníku Sport: Otevřete Trezor, ve kterém je 1 milion Kč!

3. Kartu s vyloupnutými okénky přiložte každý den (kromě všech nedělí) na hrací plochu - trezor v deníku Sport.

Nová soutěž deníku Sport: Otevřete Trezor, ve kterém je 1 milion Kč!Nová soutěž deníku Sport: Otevřete Trezor, ve kterém je 1 milion Kč!

4. Pokud pod otevřenými políčky najdete pouze a jen shodné částky, vyhráváte.

5. Pro výhru se musíte přihlásit na infolince 241 095 595 nejpozději do 17.00 hodin následujícího dne.

6. Jestliže se vám nepodařilo najít stejné symboly, nevadí. Štěstí vám může přát každý další den až do 23. 2. O to víc pokud si koupíte další karty (vycházejí v deníku Sport 3. 2., 10. 2. a 17. 2.), které zvyšují vaši šanci na výhru.

Více informací na infolince 241 095 595

Podrobná pravidla hry "Trezor"

1. Název soutěže: „Trezor“

2. Organizátor soutěže:
Ringier Axel Springer CZ a.s., se sídlem Komunardů 1584/42 , 170 00 Praha 7, IČ: 407 66 713, DIČ: CZ 407 66 713, zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 867 (dále jen „organizátor“). Organizátor je vydavatelem tištěných titulů Blesk, Sport, Aha!, Reflex, ABC, GEO, Blesk pro ženy, Blesk Hobby, Blesk zdraví, Blesk Křížovky, Blesk NejPes, Blesk Vaše recepty, Aha! Křížovky, Sport GÓÓÓL, Svět motorů, Auto TIP, AutoProfi a provozovatelem internetových portálů www.isport.cz, www.blesk.cz, www.auto.cz a dalších.

3. Doba trvání soutěže a místo konání soutěže:
Doba trvání soutěže: 27. ledna 2012 až 23. února 2012.
Místem konání soutěže je území České republiky.

4. Tištěný titul určený pro soutěž:
Soutěž se uskuteční v deníku Sport.

5. Základní princip soutěže:
V každém vydání deníku Sport (s výjimkou Nedělní Sport) po dobu konání soutěže bude uveřejněná hrací plocha (Trezor), která slouží jako podklad pro hrací kartu. Hrací karta bude po dobu konání soutěže součásti pátečního vydáni deníku Sport v termínech 27. 1., 3. 2., 10. 2. a 17. 2. 2012. Hrací karta obsahuje třicet (30) oddělitelných perforovaných políček, přičemž pět (5) z nich je označených symbolem klíče. Princip hry spočívá v oddělení takto označených políček od karty a jejím následovném přiložení k podkladové hrací ploše – Trezoru. Pokud se ve všech pěti správně oddělených políčkách nachází shodný peněžní symbol, karta je výherní. Soutěžící, který si chce zobrazenou výhru uplatnit, je povinný tuto výhru oznámit vždy nejpozději na druhý den do 17:00 hod., kdy byl hrací podklad (Trezor) pro dané vydáni uveřejněný, a to v čase mezi 9:00 a 17:00 hod. na telefonním čísle 241 095 595. Každá hrací karta je platná během celé soutěže. Hrací karta bude distribuována s vydáními deníku Sport uvedenými výše. Až do vyčerpání zásob může být také zaslána přímo zájemci na základě telefonátu na infolinku 241 095 565 nebo zájemcem zdarma vyzvednuta na recepci sídla společnosti Ringier Axel Springer CZ a.s. – Komunardů 42, 170 00 Praha 7, v pracovní dny mezi 9.00 – 16.00 hod.

6. Podmínky účasti v soutěži:
Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18-ti let. Účastí v soutěži vyjadřuje účastník svůj souhlas s pravidly a podmínkami soutěže uvedenými v tomto dokumentu.

7. Výherci:
Výhercem výhry se stává soutěžící, který najde na hrací kartě výherní kombinaci, kterou nahlásí vždy nejpozději na druhý den do 17:00 hod., kdy byl hrací podklad (Trezor) pro dané vydáni uveřejněný, a to v čase mezi 9:00 a 17:00 hod. na telefonním čísle 241 095 595.
Jména výherců všech výher budou uveřejněna na stránce www. isport.cz/trezor do 27. 2. 2012.

8. Výhry v soutěži
32 x 500,- Kč
160 x 600,- Kč
72 x 1.000,- Kč
48 x 2.000,- Kč
24 x 5.000,- Kč
24 x 25.000,- Kč

9. Předání výher
Denní výhry jsou peněžní částky od 500,- Kč (slovem: pětset korun českých) až po 25.000,- Kč (slovem: dvacetpěttisíc korun českých), které podléhají zdanění ve smyslu platných právních předpisů.
Podmínkou k předání výhry je povinnost kontaktovat call centrum na telefonním čísle 241 095 595 dle podmínek uvedených výše. Výherce musí nahlásit dvanáctimístný kód, uvedený na hrací kartě, na základě kterého bude výhra ověřena. V případě ověření výhry je výherce povinen sdělit organizátorovi identifikační údaje o své osobě v rozsahu jméno, příjmení, adresa bydliště, případně číslo účtu. K odevzdání výhry dojde převedením peněžní částky na účet výherce anebo zasláním výhry poštovní poukázkou na adresu výherce nejpozději do dvou (2) měsíců od ukončení soutěže. Organizátor nenese odpovědnost za chybně uvedené údaje soutěžícím. Nevyzvedne-li si výherce cenu zaslanou poštovní poukázkou, propadají ceny ve prospěch organizátora soutěže.
Všechny výhry, které nebudou přihlášené, propadají ve prospěch organizátora.
Podmínkou soutěže související s předáním výhry je souhlas výherce se zveřejněním jména, příjmení a v případě setkáni, i souhlas se zveřejněním údajů o výherci poskytnutých pro tuto soutěž, podoby a ostatních projevů osobní povahy v deníku Sport a v Nedělním Sportu či na internetových stránkách www.isport.cz za účelem realizace soutěže, a to na dobu uvedenou v bodu 11 těchto pravidel, k zajištění účasti soutěžícího v soutěži a rovněž k marketingovým aktivitám společnosti Ringier Axel Springer CZ a.s. Tyto osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli po skončení soutěže písemně odvolat (v případě odvolání souhlasu může mít takové odvolání za následek propadnutí výhry ve prospěch organizátora – viz pravidla níže uvedená). Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům.
V případě, že výherce odmítne zhotovení reportáže a bezplatné zveřejnění v deníku Sport, případně v dalších tištěných a elektronických médiích patřících organizátorovi, ztrácí nárok na výhru.
Organizátor a výherce si mohou dohodnout termín setkáni, nejpozději však do 21 dní ode dne, kdy získal výherce nárok na výhru. Během setkání dojde k ověření totožnosti výherce, k realizaci reportáže s výhercem, sestavující se z rozhovoru a vyhotovení potřebného množství fotografií.

10. Vyloučení zaměstnanců organizátora
Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci společnosti Ringier Axel Springer CZ a.s., a jejich rodinní příslušníci v první řadě (manžel/manželka, děti).

11. Použití projevů osobní povahy a osobních údajů účastníka soutěže:
V souvislosti s předáním výhry, tímto uděluje výherce souhlas s použitím svého jména, příjmení, a údajů účastníka poskytnutých pro účely této soutěže, podoby a ostatních projevů osobní povahy na reklamní a propagační účely organizátora, zejména však na uveřejnění svého jména, příjmení, fotografie na účely prezentace soutěže, stejně jako prezentace a propagace organizátora.
Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje dobrovolně na dobu do 31. 12. 2012. K použití údajů v období po 31. 12. 2012 může dojít v případě, že organizátor takovéto údaje použije v rámci článků, týkajících se soutěže anebo v článcích týkajících se obdobné soutěže.
Souhlas je možné kdykoliv po skončení soutěže písemně, formou doporučeného dopisu, odvolat. Organizátor smí zpracovávat tyto údaje do doby, než bude souhlas odvolaný. Účastník soutěže má ve vztahu k jeho zpracovaným osobním údajům všechny práva stanovené především § 20 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

12. Soudní vymáháni výher v soutěži:
Výhry v soutěži nejsou vymahatelné soudní cestou, ani žádnou jinou právní cestou. V případě, že nastanou pochybnosti o splnění těchto podmínek a pravidel soutěže, rozhodne o jejich splnění, resp. nesplnění organizátor. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kontroly pravosti a platnosti hrací karty.
Předpoklady platnosti hrací karty: Musí jít o originální hrací kartu, kterou vydal organizátor soutěže pro soutěž Trezor, nejsou oddělena jiná políčka než ta označená symbolem klíče, karta není poškozená nebo nečitelná. Karta je chráněna proti zneužití bezpečnostním dvanácti místným kódem.

13. Úprava a změna pravidel soutěže:
Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv před i během trvání soutěže změnit anebo upravit tato pravidla a podmínky soutěže, stejně jako právo soutěž zkrátit, odložit, přerušit anebo úplně zrušit, a to i bez uvedení důvodu a poskytnutí náhrady. Změnu anebo úpravu pravidel se organizátor zavazuje zveřejnit stejným způsobem, kterým dojde k vyhlášení soutěže. V případě rozporu mezi těmito pravidly a podmínkami soutěže a pravidly a podmínkami soutěže uvedenými v propagačních materiálech anebo jiných materiálech určených soutěžícím platí znění těchto pravidel a podmínek soutěže.

14. Zveřejnění pravidel soutěže:
Tato pravidla soutěže budou uveřejněná na internetové stránce www.isport.cz/trezor počínaje dnem 23. 1. 2012. Jejich odstranění ze stránky se uskuteční nejdříve do deseti (10) dní od ukončení soutěže. Tato pravidla soutěže budou také k dispozici k nahlédnutí v prostorách sídla organizátora.

15. Daňová povinnost:
Všechny výhry nad 10.000,- Kč (slovem deset tisíc korun českých) v soutěži podléhají dani z příjmů podle příslušných právních a daňových předpisů v ČR.

16. Zodpovědnost za škodu:
Případná zodpovědnost za škodu vzniklou v souvislosti se soutěží bude řešená podle příslušných ustanovení Občanského zákoníku v platném znění. Jestli v důsledku činnosti nebo nečinnosti účastníka soutěže vznikne organizátorovi anebo ostatním účastníkům soutěže jakákoliv újma, je účastník soutěže, který újmu způsobil, povinný v plném rozsahu ji nahradit.

Praha, 23. 1. 2012

Témata:  sport, soutěže, trezor
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud