VIP Sport

Příběhy

13. října 2016 • 18:52

Maradona zuřil! Pohádal se s legendou, strkanici zabránili pořadatelé

Autor:

Ve svých dobách patřili mezi nejlepší hráče světa. Teď Diego Maradona a Juan Sebastián Verón rozdávají fotbalovou radost už jen na charitativních zápasech. Na jednom takovém utkání s účelem pomoci se ale známí nerváci dostali do křížku. Slavnější z Argentinců pořádně soptil. O to hůř, že utkání bylo organizované pod záštitou samotného papeže Františka.Byli to skvělí fotbalisté, ale problémy s kázní je doprovázaly vždycky. Maradona i Verón mají za sebou několik známých skandálů. Svou příliš zarputilou povahu ukázali i v zápase, který měl především plnit charitativní účely a pomoc jiným.

Starší a o něco slavnější z Argentinců se snažil na tom druhém vymodlit faul a simuloval. To se tvrďákovi Verónovi hodně nelíbilo a omluvu s úsměvem od bývalého útočníka Neapole nepřijal. Někdejší hvězda Manchesteru United sokovi dokonce nepodala ruku.

Zase o nějaké to kilo starší Maradona se rozčertil, že se mu někdo opovažuje vzdorovat a soupeři pěkně od plic vyčinil. Celá situace vyvrcholila při odchodu do šaten. Hodně naštvaného autora slavného gólu "boží rukou" museli uklidňovat pořadatelé, kteří ho odvedli do kabiny.

VIDEO: Podívejte se na hádku Maradony s Verónem

Utkání se nakonec dohrálo v poklidu. Maradona společně s dalšími hvězdami minulých let potěšili fanoušky hezkými akcemi. Nejvíc se činil brazilský kouzelník Ronaldiho. Na hřišti se ukázal i útočník Francesco Totti, který stále válí na profesionální úrovni v dresu slavného AS Řím. "Zahrál jsem si s Maradonou, teď už můžu konečně skončit," žertovala čtyřicetiletá hvězda italského klubu. "Musí hrát do padesáti. Říkal jsem mu, že se modlím, aby s fotbalem nekončil. Jinak se unudím k smrti," uvedl Maradona.

VIDEO: Ronaldiho bavil diváky skvělou technikou

#UnitiPerLaPace ⚽⚽ 🇻🇦🇮🇹 🕊

Video zveřejněné uživatelem Ronaldo de Assis Moreira (@ronaldinhooficial),Říj 12, 2016 v 8:06 PDT

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze