VIP Sport

Příběhy

19. února 2018 • 23:25

Ruský web oznámil smrt hokejisty Filippiho. Jsem v pořádku, vyvrací

Autor:

Tohle si ruský server Meduza za rámeček nedá. V pondělí večer se na jeho webu objevila informace o tom, že český hokejista Tomáš Filippi byl nalezen mrtev ve svém bytě po rozchodu s přítelkyní. Zastupující agentura hráče tvrzení okamžitě vyvrátila a samotný Filippi vzkazuje, že je v naprostém pořádku. „Jsem živ a zcela v pořádku v Liberci, kde se poctivě věnuji rehabilitaci po nedávných zdravotních problémech.“Hokejový útočník v prosinci předčasně ukončil angažmá v ruském Magnitogorsku kvůli zdravotním potížím, jež mu nedovolily bojovat o nominaci na olympijské hry. Po ukončení smlouvy se vrátil do Česka, kde se zotavuje.

Server Meduza, který z Lotyšska provozují ruští novináři, kteří tam utekli z rodné země před cenzurou a praktikami prezidenta Vladimira Putina, však v pondělí večer šokovali hokejovou veřejnost. „Hokejista Tomáš Filippi je mrtvý,“ napsali ve zprávě na svém webu. Článek byl však po nějaké době odstraněn.

„Zprávu mi zaslalo několik spoluhráčů a kamarádů z Magnitogorsku, samozřejmě byli pořádně vyděšeni,“ říká Filippi v prohlášení, které článek serveru dementuje.

„Nechci ani domýšlet, jak by tato zpráva mohla zapůsobit na mé nejbližší v čele s rodiči nebo manželkou. Rodině jsem okamžitě volal, abych je na další možné šíření této hlouposti nachystal. Věřím, že se podaří zabránit šíření této lži hned v počátku, aby nešokovala další kamarády, spoluhráče či známé," dodává.

Ruský server oznámil smrt českého hokejisty, Tomáš Filippi je však v pořádku
Ruský server oznámil smrt českého hokejisty, Tomáš Filippi je však v pořádku

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze