VIP Sport

Tragédie

Pavel Novotný
27. listopadu 2016 • 15:15

Děsivý osud! Tenistce zkolaboval v hledišti otec, pak zemřel. Hráčka se zhroutila

Jak nedůležitý a bezvýznamný je tenisový zápas, a jak krutý umí být život, poznala na vlastní kůži chilská tenistka Daniela Seguelová. Osud si pro ní přichystal příběh, z kterého jde mráz po zádech. Během jejího finálového klání v Santiago de Chile jí podle informací serveru tennis-arena.cz přímo v hledišti zkolaboval a později zemřel otec.Prožívala svoji tenisovou pohádku. Chilská hráčka Daniela Seguelová nepatří mezi žádné budoucí tenisové hvězdy, ve 24 letech jí v žebříčku patří až 233. příčka a po světě vymetá turnaje s nejnižší dotací.

O to větší úspěch si vychutnávala na domácím podniku v Santiago de Chile, kde se konal turnaj ITF s dotací 10 tisíc dolarů. Seguelová si před vlastními fanoušky proklestila cestu až do finále, kde bojovala o svůj životní úspěch s Brazilkou Goncalvesovou.

A dařilo se jí. První set vyhrála 6:4, ve druhém vedle 2:1 a vše pro mladou tenistku vypadalo velmi nadějně. Pak však přišly nejhorší chvíle v jejím životě. Jak už to bývá, v hledišti drželi mladé tenistce palce její nejbližší včetně jejího otce Jorgeho. Právě ten však náhle na tribuně zkolaboval.

Hlavní rozhodčí zápasu nešťastnou hráčku o problémech jejího otce informoval. Zjevně otřesená Seguelová však i přesto pokračovala v utkání. To nejhorší však mělo teprve přijít. Za stavu 4:4 se dověděla děsivou novinu, že její otec i přes okamžitou pomoc lékařů v nemocnici zemřel.

Mladá tenistka pochopitelně utkání okamžitě vzdala a na lavičce se v objetí své vyděšené soupeřky rozplakala.

Tenistce zkolaboval v hledišti otec, v nemocnici později zemřel
Tenistce zkolaboval v hledišti otec, v nemocnici později zemřel

VIDEO: Obrovská tragédie zasáhla tenisový zápas

  

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze