VIP Sport

Tragédie

9. listopadu 2018 • 11:42

(Sebe)vražda reprezentanta (†35) na Slovensku: Další nejasnosti! Našla se zbraň

Autor: tej

Sebevražda, nebo vražda? Slovenská policie, která již čtvrtý měsíc vyšetřuje záhadné úmrtí fotbalového reprezentanta Juraje Halenára (†35), ještě stále nemá jasno. Nové skutečnosti však nasvědčují tomu, že za tragickou smrtí fotbalového útočníka stojí někdo další. Našla se prý totiž vražedná zbraň!Nejen podřezané žíly na zápěstí, ale také bodná rána v oblasti hrudníku. Nařízená soudní pitva podle všeho ukázala, že bude tahle kauza ještě zapletenější. Krajská prokuratura pro Šport24.sk prozradila, že se na místě činu dokonce našla zřejmě vražedná zbraň.

„Můžeme potvrdit, že měl na přední ploše hrudníku fotbalista Juraj H. bodnou ránu,“ řekl už v září v rozhovoru pro Šport 24.sk mluvčí Krajské prokuratury. „Na místě činu byla zajištěna zbraň – kuchyňský nůž,“ potvrdil spekulace mluvčí Michal Šúrek. Zda se na noži našly otisky prstů, už však neprozradil.

Tělo slovenského reprezentanta bylo nalezeno 30. června v blízkosti diskotéky Harley v Bratislavě, kde se předtím měl nacházet. Podle prvotních informací byla na jeho zápěstí řezná rána, tudíž se začalo mluvit o sebevraždě, podle svých přátel byl zadlužený, často pil alkohol a stal se z něj gambler, navíc byl po rozchodu s partnerkou Romanou, se kterou měl čtyřletého syna Nicolase.

Později se však přišlo na to, že měl i bodnou ránu na hrudníku a je tak dost možné, že za jeho tragický skon může někdo jiný. Policie ve vyšetřování pokračuje dál.

Juraj Halenár po příchodu do Olomouce
Juraj Halenár po příchodu do Olomouce

 
Články odjinud


Články odjinud