VIP Sport

13. července 2011 • 14:36

To jsou balony! Sexy Larissu střídají další krásky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

FOTOGALERIE - Fotbalové mistrovství Jižní Ameriky nabízí opravdu nevšední zážitky. A nejen sportovní. V Argentině, kde šampionát probíhá, se předvádí celá řada nádherných, vyzývavých fanynek. Populární Larissu Riquelme z Paraguaye doplňují další velmi pohledné dračice. To dokazují snímky ve fotogalerii.Paraguayská modelka Larissa zcela ovládla loňské mistrovství světa v Jižní Africe. Mobilní telefon trčící z jejího hlubokého dekoltu patří k jednomu ze symbolů šampionátu.

Žhavá kráska na sebe strhává pozornost i letos. Před šampionátem Jižní Ameriky dokonce slíbila, že v případě triumfu rodné Paraguaye půjde do naha.Na jihoamerickém mistrovství jí narostla konkurence. V podobném oblečku se objevila jiná paraguajská kráska, sympatická blondýna. Ta se může pochlubit takřka stejným výstřihem i poprsím jako její slavná předchůdkyně.

Blonďatá Paraguayka je jednou z nejfotografovanějších osob jihoamerického šampionátu
Blonďatá Paraguayka je jednou z nejfotografovanějších osob jihoamerického šampionátu


Stydět se nemusí ani fanynky z jiných zemí. Peruánské modelky Irina Grandez a Daysi Araudo na tribuně bez jakéhokoliv ostychu odhodily svršky a bez problému se ukázaly "nahoře bez". Pánové na stadionech tedy rozhodně mají na co koukat.

Jihoamerický šampionát zkrátka dokazuje, že z tohoto kontinentu pochází jedny z nejkrásnějších (a nejodvážnějších) dívek světa.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze