VIP Sport

12. srpna 2013 • 04:00

Handzuš je jako Jágr. Doma ho vítala parta dvojníků v jeho dresech

Autor: mto

Michal Handzuš ve svých šestatřiceti letech zažil vrchol své hokejové kariéry, s Chicagem Blackhawks vyhrál Stanley Cup. A když populární slovenský hokejista dovezl stříbrnou trofej do Banské Bystrice, dočkal se i ocenění fanoušků. Stejně jako Jaromír Jágr má i on teď svou "Handzuš army", tedy sedmičku fanoušků, kteří nosí dresy klubů, ve kterých Handzuš v NHL hrál.Veselá scéna s Jágrovými fanoušky letos bavila zámořskou NHL. Fanoušci kladenského rodáka se objevili nejdříve v Dallasu a pak i v Bostonu, kde navíc přijali i nového člena party, "bostonského Jágra".

Veterán Handzuš hrál v NHL za St.Louis, Phoenix, Philadelphii, Chicago, Los Angeles a San Jose. Do dresu posledního vítěze Stanley Cupu pak zamířil podruhé, zřejmě proto jsou mezi fanoušky dva v dresu Hawks.

Stanley Cup po dvou dnech radovánek na Slovensku (do Trenčína vzal trofej Marián Hossa) zamířil do Švédska, kde si jeho společnost bude užívat čtveřice Johnny Oduya, Niklas Hjalmarsson, Viktor Stalberg a Marcus Krüger.

Parta chlapíků z Calgary už má nového člena, bostonského "Jágra".Parta chlapíků z Calgary už má nového člena, bostonského "Jágra".Foto Profimedia

 
Články odjinud


Články odjinud