VIP Sport

2. září 2013 • 14:02

Zdrcená Kvitová je kvůli zdravotním problémům na dně: Musí na speciální testy!

Autor: ,

Už toho bylo dost! Petra Kvitová (23) a její tým se rozhodli vyřešit opakující se zdravotní trable. Právě ty českou tenisovou hvězdu srážejí na kolena. Proto půjde na speciální testy!Pravdu, jaká nemoc vlastně nejlepší českou tenistku trápí, mají odhalit američtí lékaři. Kolaps ve 3. kole US Open už byl poslední kapkou! „Měla jsem vysoké teploty. V pátek dokonce přes 38, jen jsem ležela v posteli,“ řekla smutná Kvitová po prohře s americkou hráčkou Riske (3:6, 0:6).

Sen o triumfu na grandslamovém US Open skončil rychle. Viróza a horečky vzaly Kvitové veškeré síly. „Jsem zdrcená...“ hlesla Petra.

Ihned se muselo řešit, co s jejím špatným zdravotním stavem. Proto místo cesty domů zůstala v New Yorku.

„Kvitová podstoupí sérii testů na Manhattanu, aby se zjistily příčiny jejích opakujících se nemocí,“ informoval časopis Tennis Magazine.

Ještě je podstatné dodat, že loni měla virózu čtyřikrát, letos už jde o třetí případ. „Je to stejný bacil jako ve Wimbledonu,“ přiznala. Nejvyšší čas se ho jednou provždy zbavit. Petro, držíme palce!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud