VIP Sport

26. února 2014 • 08:50

Nadějná německá biatlonistka Julia Pieper (†19): Spáchala sebevraždu?!

Autor: ,
Mladá biatlonistka Julia Pieper údajně spáchala sebevraždu. ###BLOK-TOP-VIDEA###

Měla být německou hvězdou na příští olympiádě v Koreji. Jenže biatlonistku Julii Pieper (†19) nalezli v sobotu odpoledne mrtvou. Národní tým je v šoku, nikdo si nedovede vysvětlit, co se stalo. Mluví se především o sebevraždě.Jako mladá nadějná biatlonistka byla Pieper zařazena do „C“ týmu Německa, dokonce se zapojila i do mistrovství světa juniorů (2013) v Obertilliachu.

„Všichni truchlíme nad její ztrátou. Je nám líto, co se stalo, byla pro nás opravdu velkým příslibem do budoucna,“ napsal web biatlon-online.de na svých stránkách. Upřímnou soustrast vyjádřila také německá lyžařská federace.

Pieper byla vzornou studentkou gymnázia v Oberhofu, předpovídala se jí báječná sportovní budoucnost. Jenže podle německých médií z neznámých důvodů spáchala sebevraždu. Okolnosti její smrti jsou v šetření policie.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze