VIP Sport

8. srpna 2014 • 17:34

Gretzky chrání sexy dceru, varuje rozjetého snoubence: Uklidni se

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Uklidni se, nebo mou dceru nedostaneš! Poměrně jasný vzkaz měl vyslat hokejový bůh Wayne Gretzky ke snoubenci své dcery Pauliny. Pohledná modelka se má stát ženou poněkud rozjařeného golfisty Dustina Johnsona. A jejímu otci se to ne zcela pozdává.Oznámil, že si dává od golfu pauzu. Šest měsíců. Žádné větší vysvětlení Dustin Johnson nenabídl. Na rozdíl od webu golf.com. Ten informoval, že sportovec čelí trestu za užití kokainu. Chtěli byste takového chlápka za manžela své dcery?

Wayne Gretzky o tom nemá zcela jasno, podle zámořských zdrojů se svého budoucího zetě vydal osobně navštívit a promluvit mu do duše. Nabídl prý i svou pomoc k nalezení správné cesty. Ale také zaznělo jasné varování: Ještě jednou a s Paulinou končíš!

Chlapci na správné party nesmí chybět.Chlapci na správné party nesmí chybět.

Byla to poměrně nepříjemná schůzka v době, kdy už pomalu začínají přípravy na svatbu, nicméně nejslavnější hokejista všech dob neradil své dcerunce poprvé. Paulina si jeden čas totiž libovala v umisťování svých fotek na sociální sítě. Dosti provokativních fotek.

Takže otec zasáhl. Vždyť on byl vždy obrazem ctnosti, ani během svého angažmá v Los Angeles prý jedinkrát nespadl do noci večírků. Však mu také říkali Puritán z Brantfordu.

Dcera hokejové legendy Paulina Gretzky se svým snoubencem Dustinem Johnsonem
Dcera hokejové legendy Paulina Gretzky se svým snoubencem Dustinem Johnsonem

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze