VIP Sport

12. listopadu 2014 • 11:25

Zesnulá modelka Netolická (†26) a hokejista Petružálek: Plánovali svatbu i miminko!

Autor: ,

V neděli se mu zhroutilo všechno, co hokejista Jakub Petružálek (29) tři roky budoval. Jeho přítelkyni Kateřinu Netolickou (†26) našel její bratr v litvínovském bytě mrtvou. Přitom si tak hezky malovali společnou budoucnost. Chystali svatbu a dokonce i miminko.Když se Petružálek tu hroznou zprávu dozvěděl, sbalil si věci a odletěl z ruského Jekatěrinbugru, kde hraje KHL, do Čech. Klubu se v té rychlosti ani nezmínil, že odjíždí.

„S Kubou žili asi pět let. Po sezoně chtěli začít řešit svatbu. Oficiálně ji o ruku nepožádal, ale veřejně se o tom bavila, vědělo se to mezi známými. Už se těšila, až bude paní Petružálkovou,“ řekl Blesku rodinný přítel a kamarád Adrian Smrčka. „Dokonce uvažovala o miminku,“ prozradil.

Kateřina a Jakub měli skvělý vztah, milovali se. „Létala za ním do Ruska, měli dva psi. Klapalo jim to,“ vyprávěl kamarád, který měl k Netolické opravdu blízko. Setkával se s ní na kickboxu.

I když se Kateřina zdála jako křehké děvče, byla to bojovnice. A to doslova! „Několik let se věnovala bojovým sportům. Zápasila, protože ji to bavilo, navíc se tím udržovala ve formě. Nevymetala večírky, minul ji koks. Jediná její úchylka byl žvýkací tabák,“ vzpomínal Smrčka.

Důvod, proč tak mladá a krásná žena zamřela, stále není jasný. Vše ukáže až pitva, její výsledky by měly být známy v pátek…

Dovolená v Dubaji.
Dovolená v Dubaji.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze