VIP Sport

12. listopadu 2014 • 11:25

Zesnulá modelka Netolická (†26) a hokejista Petružálek: Plánovali svatbu i miminko!

Autor: ,

V neděli se mu zhroutilo všechno, co hokejista Jakub Petružálek (29) tři roky budoval. Jeho přítelkyni Kateřinu Netolickou (†26) našel její bratr v litvínovském bytě mrtvou. Přitom si tak hezky malovali společnou budoucnost. Chystali svatbu a dokonce i miminko.Když se Petružálek tu hroznou zprávu dozvěděl, sbalil si věci a odletěl z ruského Jekatěrinbugru, kde hraje KHL, do Čech. Klubu se v té rychlosti ani nezmínil, že odjíždí.

„S Kubou žili asi pět let. Po sezoně chtěli začít řešit svatbu. Oficiálně ji o ruku nepožádal, ale veřejně se o tom bavila, vědělo se to mezi známými. Už se těšila, až bude paní Petružálkovou,“ řekl Blesku rodinný přítel a kamarád Adrian Smrčka. „Dokonce uvažovala o miminku,“ prozradil.

Kateřina a Jakub měli skvělý vztah, milovali se. „Létala za ním do Ruska, měli dva psi. Klapalo jim to,“ vyprávěl kamarád, který měl k Netolické opravdu blízko. Setkával se s ní na kickboxu.

I když se Kateřina zdála jako křehké děvče, byla to bojovnice. A to doslova! „Několik let se věnovala bojovým sportům. Zápasila, protože ji to bavilo, navíc se tím udržovala ve formě. Nevymetala večírky, minul ji koks. Jediná její úchylka byl žvýkací tabák,“ vzpomínal Smrčka.

Důvod, proč tak mladá a krásná žena zamřela, stále není jasný. Vše ukáže až pitva, její výsledky by měly být známy v pátek…

Dovolená v Dubaji.
Dovolená v Dubaji.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze