VIP Sport

13. listopadu 2014 • 11:14

Tenista Berdych zasypal lásku dárky v den jejích narozenin: Jak volá na svoji Ester?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Žádné broučku, drahoušku, či lásko. Tenista Tomáš Berdych (29) nejraději oslovuje svojí přítelkyni Ester Sátorovou Sovičko. Aspoň soudě podle prstýnku, který jí dal k 22. narozeninám.Ester se pochlubila narozeninovou kyticí.Ester se pochlubila narozeninovou kyticí.
Zamilovaný pár oslavil dvaadvacetiny pohledné modelky nad Temží. V Londýně se Tomáš bije na Turnaji mistrů a Ester mu jako nejvěrnější fanynka drží palce na tribuně.

Za její lásku a bezmeznou podporu ji český tenista obdaroval přímo královsky. Kromě nádherného pugétu růží dostala Ester k narozeninám nablýskaný prstýnek s diamanty. A na jeho vnitřním obvodu je kromě jejího data narození vyraženo i oslovení »Sovičko«.

Oslava, zdá se, pomohla Berdychovi i psychicky. Zatímco v prvním zápase elitní tenisové smetánky ho smetl Wawrinka za 58 minut (1:6 a 1:6), včera porazil Chorvata Čiliče (6:3 a 6:1) a udržel si teoretickou naději na postup do semifinále. Jenže musí porazit světovou jedničku Novaka Djkokoviče…

Berdych se činil. Na prstýnek nechal Ester vyrýt slovo, kterým ji nazývá.
Berdych se činil. Na prstýnek nechal Ester vyrýt slovo, kterým ji nazývá.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud