VIP Sport

19. listopadu 2014 • 13:37

Skandál slovenské "21": Demolovali hotel a kupovali si prostitutky!

Autor: ČTK, iSport.cz
Kolem slovenské jednadvacítky vypukl prvotřídní skandál (ilustrační foto) ###BLOK-TOP-VIDEA###

Slovenští fotbalisté do 21 let údajně mají na svědomí skandál s výtržnostmi po domácích zápasech o postup na Euro 2015. Podle anonymního udání ničili pod vlivem alkoholu hotel v Senci, obtěžovali ostatní hosty a zanechali po sobě spoušť. I když kapitán reprezentace Richard Lásik pro média obvinění popřel, šéf svazu přiznal, že většina z toho je pravda a případ je ve stadiu šetření.Mladí Slováci prý řádili po zářijové domácí kvalifikaci proti Skotsku i říjnové baráži s Itálií, která Slováky na šampionát konaný v České republice nepustila. "Divoké večírky ve společnosti litrů alkoholu a lehkých žen. Demolování hotelu a obtěžování hostů," cituje Nový Čas z anonymního dopisu, který dostalo několik médií i Slovenský fotbalový svaz.

"Hráči se opíjeli. Trenéři odešli mimo areál, aby nic neviděli a jediné štěstí bylo, že někdo zavřel hotel a hráči nemohli vyrazit do okolních bordelů, na což měli chuť," uvádí se dál v dopise. Na vině je prý několik hráčů i členů realizačního týmu.

"Aby jim nikdo nepřekážel, svázali pracovníka bezpečnostní služby a připoutali k zábradlí. Pak močili do skleniček v baru, rozkopali pět hotelových dveří, vypili všechno alkoholické, co bylo v dosahu a několikrát využili služeb ochotných děvčat v hotelu i objednaných erotických pracovnic," vyjmenoval zdroj.

Tehdejší trenér jednadvacítky Ivan Galád tvrdí, že o takovém chování svých svěřenců nevěděl. "Na srazu se vždy chovali příkladně a to, co dělali po srazu, o tom nemám žádné informace," řekl. Předseda svazu Ján Kováčik nicméně potvrdil, že část informací je pravdivých a svaz už se záležitostí zabývá.

 
Články odjinud


Články odjinud