VIP Sport

13. dubna 2015 • 16:08

Za půl milionu od kouče Růžičky chtěl, aby jeho syn hrál: Jméno otce hokejisty je prozrazeno!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
Trenér Vladimír Růžička řeší před MS v hokeji vážný problém. ###BLOK-TOP-VIDEA###

Rozpoutala se kauza, kterou český hokej dlouho nezažil! Důkazem je nahrávka skrytou kamerou, která ukazuje, jak otec nehrajícího hokejisty nabídl půl milionu korun trenérovi Vladimíru Růžičkovi, aby jeho syn hrál. Podle webu týden.cz je jím majitel stavební firmy Miroslav Palaščák.Zpráva od tří na sobě nezávislých zdrojů ukázala na tátu momentálně třiadvacetiletého Davida. Ten se marně snažil o to, aby se jeho syn prosadil v dresu Slavie. Trenéru Růžičkovi během dvou let vyplatil dvě částky po 250 tisících korun, ale jak dokazují záběry ze skryté kamery, kouč slib nesplnil, čímž štědrého otce naštval.

Palaščák nejprve na dotaz redakce dělal, jako by se ho toho téma netýkalo, poté ale změnil názor a přiznal se, že je tím, kdo s Růžičkou půlmilionový »kšeft« uzavřel. Ovšem zmíněnou sumu, o které se píše a mluví už od neděle, odmítl přiznat. „Měli byste si informace lépe prověřovat,“ mlžil, než za pár minut řekl: „Nemohu to popřít ani odsouhlasit, my nemůžeme ani naznačovat,“ a zavěsil telefon.

CELÉ VIDEO: Jak je to s Růžičkou a záhadným půl milionem?

Nepřehledná »hokejová« přestřelka odstartovala krátce před začátkem mistrovství světa, když bylo na YouTube zveřejněno inkriminované video. Kouč národního týmu Vladimír Růžička je na něm zachycený na schůzce v restauraci na stadionu v Edenu s naštvaným Palaščákem. Tomu vadilo, že i přes sponzorský dar syn ve Slavii neuspěl. Tím vypukla válka…

Setkali jste se s něčím podobným v českém sportu? Posílejte vaše tipy! tip@blesk.cz

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud