VIP Sport

28. dubna 2015 • 18:20

Wawrinka opustil manželku i dcerku. Uhranula ho krásná Chorvatka (18)!

Autor:

Švýcarský tenista před týdnem zveřejnil, že s Ilham Vouilloudovou (30) nežije už pět měsíců. Ještě déle kolují zvěsti, že jeho novou láskou je osmnáctiletá chorvatská tenistka Donna Vekičová. Vysoká blonďatá kráska je stále častěji k vidění v hledišti při Wawrinkových zápasech.„Jsme se Stanem dobří kamarádi a tak jako tak lépe vycházím s muži,“ prozradila už před časem Vekičová, která už v 16 letech byla 62. na světě a loni vyhrála první turnaj.

Od té doby ale žebříčkem klesá, momentálně je na 177. místě. Wawrinka oznámil krach svého desetiletého manželství na Facebooku.

Chorvatka Donna Vekičová se často chlubí obrázky, kde je vidět, že fakt makala...
Chorvatka Donna Vekičová se často chlubí obrázky, kde je vidět, že fakt makala...

„Neměl jsem to bez vědomí Ilham dělat,“ kál se poté, co ho Vuilloudová obvinila z bezcharakternosti, bezcitnosti, lhaní a zrady.

Pár má pětiletou dceru Alexii, jejíž jméno a otisk dlaně si tenista nechal vytetovat na pravý bok.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze