VIP Sport

12. června 2015 • 17:20

První Jágrovo auto na prodej! Za starý favorit nabízejí stejné peníze jako za mercedes

Autor:

Stará kraksna už jen na součástky? Omyl, tohle auto klame. Na internetu se objevil inzerát na první vozidlo legendárního hokejisty Jaromíra Jágra. Máte zájem? Stačí nabídnout pořádnou sumu a vůz může být váš!Patříte mezi fanoušky českého hokejisty Jaromíra Jágra? Potom zpozorněte. Na inzertním portálu bazos.cz se objevil inzerát na Škodu Favorit 136L, která podle údajů v technickém průkazu dříve patřila české hokejové legendě. Ba co víc, jednalo se prý o jeho úplně první Jágrovo auto.

Za normálních okolností by cena takového vozu šla maximálně do tisíců, jméno jeho prvního vlastníka z něj dělá o mnoho cennější kousek.

„Koupil jsem ho společně s dalšími auty před třemi lety od Jágrova otce, který dělal ve firmě čistku vozového parku a tohle auto se k tomu přimíchalo. Chodí mi různé nabídky - 50, 70, ale i 690 tisíc korun," řekl pro lidovky.cz Petr Pokorný, nynější majitel vozidla. Za takovou sumu seženete na stejném serveru luxusní limuzínu Audi, nebo pohodlný mercedes.

Měli byste o tento sběratelský kousek zájem? Čas prý máte pouze do konce června, pak bude nový majitel prvního vozu legendárního Jágra znám.

Jágrův první automobil je na prodej. Který fanoušek ho získá?
Jágrův první automobil je na prodej. Který fanoušek ho získá?

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze