VIP Sport

12. června 2015 • 18:43

Hrozivé VIDEO: Autobus srazil v Baku akvabely, jedné hrozí ochrnutí

Autor: ,
Autobus srazil v Baku tři rakouské akvabely ###BLOK-TOP-VIDEA###

Evropské hry v Baku nezačínají vůbec příznivě. Ve sportovní vesnici srazil autobus ve čtvrtek ráno tři rakouské reprezentantky v synchronizovaném plavání. Nejhorší zranění z nehody utrpěla patnáctiletá Vanessa Sahinovicová, která je sice mimo ohrožení života, hrozí ji však trvalé následky, možné je i částečné ochrnutí.Patnáctiletá Sahinovicová utrpěla nejtěžší zranění ze tří akvabel, které ve čtvrtek ráno srazil autobus na chodníku ve vesnici sportovců. Spolu s ní byla po prvním ošetření v univerzitní nemocnici v Baku zpět do vlasti převezena i její kolegyně Luna Payerová, jež má zlomený loket. Třetí reprezentantka Verena Breitová vyvázla z nehody s odřeninami a zůstala v Baku.

Podle zástupců rakouského olympijského výboru šly sportovkyně ve čtvrtek ráno po chodníku ve sportovní vesničce, když do nich autobus vrazil.

V Baku jsou také čeští reprezentanti mimo jiné i s olympijským vítězem pětibojařem Davidem Svobodou. Naopak rychlobruslařka Martina Sáblíková a cyklista Jaroslav Kulhavý start na Evropských hrách odmítli.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze