VIP Sport

13. června 2015 • 18:45

Benzema "obehrál" DiCapria. Hvězda Realu randí s krásnou Rihannou

Autor:
Slavný fotbalista a ještě slavnější zpěvačka. Utvoří Karim Benzema a Rihanna nový pár? ###BLOK-TOP-VIDEA###

Pojí je sláva, úspěch, vydělané miliardy, oběma je 27 let. Dát to dohromady bude skvělý nápad, řekli si možná útočník Realu Madrid Karim Benzema a popová zpěvačka Rihanna. Podle Us Weekly tvoří nový sportovně-showbyznysový hvězdný pár."Let me feel, like I'm the only girl in the world." Dej mi najevo, že jsem pro tebe na světě jediná, pěje v jednom ze svých hitů Rihanna. Pánů, kteří by se pro možnost splnit rodačce z Barbadosu její tužby přetrhli, jsou zástupy.

Šťastným vyvoleným, který ve zpěvaččině přízni nahradil expřítele Chrise Browna, měl být holywoodský herec Leonardo DiCaprio. S hvězdou filmů Titanic, Letec, Počátek nebo Tajuplný ostrov Rihanna slavila v únoru Valentýna a DiCaprio jí pomáhal i s oslavou 27. narozenin.

Všechno je ale jinak, Rihanna se vídá s francouzským útočníkem Realu Madrid Karimem Benzemou.

Poprvé spolu byli viděni 2. června v New Yorku, kde si vyrazili na snídani do známé restaurace Coppelia. Na další rande se přemístili o týden později do Los Angeles, kde Benzema vytáhl eso. Na party v klubu Hooray Henry's přinesl Rihanně růže.

 

Může nabrat romance vážnějších kontur? "Rihanna miluje fotbal," prozradil Us magazínu zdroj ze zpěvaččina okolí. Kopání do meruny propadla zpěvačka během MS 2014 v Brazílii, kde ve finále v hledišti nadšeně slavila německý triumf. Benzema letos v lize nasázel za Real patnáct gólů, čímž mohl zaimponovat.

"Určitě jsou spolu, vídají se a užívají si, zatím to ale není nic vážného," uzavřel zdroj.

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata: 
 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze