VIP Sport

17. června 2015 • 18:46

Majitel Chomutova Veverka: Růžička peníze bral, ale nerad!

Autor:
Majitel Chomutova Jaroslav Veverka promluvil o Růžičkovi. ###BLOK-TOP-VIDEA###

Vzal si ho do svého chomutovského týmu. Nabídl mu v Česku nevídanou smlouvu na deset let a hájí ho, jako by patřil do jeho rodiny. Majitel Chomutova Jaroslav Veverka vlastně trenéra Vladimíra Růžičku bere jako svého. Teď se vytasil s tvrzením, že Růžička peníze od rodičů bral. Ale nerad!Jak tohle Veverka myslel? Pro DVTV se široce rozmluvil o omílané kauze, že kdy měl Růžička od rodičů brát peníze, aby se jejich děti v hokeji uplatnily. Kvůli nátlaku více svědectví se nakonec kouč národního týmu své funkce vzdal.

„Jestliže za ním někdo ještě ve Slavii přišel a řekl, hele Vláďo, seženu ti sponzora a chci za to, aby si nechal mladýho v sestavě. On říkal, no dobře, tak já to takhle udělám, ale bylo to proti jeho srsti. A na videu jste mohli vidět, že toho (Palaščáka) ani do týmu nedal. Vyjednal mu místo někde v Berouně nebo Mostě,“ uvedl majitel Pirátů Chomutov.

Přesto, že tato výpověď nahrává k tomu, že se Růžička nechával rodiči »uplatit«, snažil se vše vysvětlit. „Jsem přesvědčen, že Vláďa je muž na svém místě, proto jsem si ho do Chomutova bral. Když cítil příležitost, že by po odchodu velkého sponzora mohl Slavii pomoct jiným, tak přesto, že to nesnáší a nechce to dělat, tak mu nic jiného nezbylo, protože byl jedním ze spolumajitelů,“ vysvětloval svůj názor.

Majitel extraligového nováčka zároveň odmítl, že by se něco podobného dělo v jeho klubu. O tom, co se děje jinde, nechtěl příliš spekulovat. „Nevylučuju, že se to nemůže stát. Tvrdím, že tak, jak znám Růžičku, tak určitě si za ty kluky nikde neříkal o peníze. Dám za něj ruku do ohně.“

CELÉ VIDEO: Jak je to s Růžičkou a záhadným půl milionem?

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze