VIP Sport

20. června 2015 • 18:46

O takovou fotku jsem neSTÁL! Argentinská hvězda se ztrapnila na internetu

Autor:

Pořádný trapas se povedl argentinské fotbalové hvězdě Marcosi Rojovi (25). Ten se po tréninku na mistrovství jižní Ameriky na pokoji fotil se svými spoluhráči, ale něco mu jaksi krapet uteklo… Snímek pak sice ze svého Instagramu vymazal, ale na síti už žije svým vlastním životem.Fotbalista Manchesteru United si po tréninku udělal momentku do půl těla s parťáky Gonzalo Higuainem (27) a Ezequielem Garaym (28). Rojo má ovšem hodně výrazné záhyby v trenýrkách. Že by byl argentinský trénink příliš tvrdý?

Argentinský fotbalista Marcos Rojo tuhle fotku radši vymazal ze svého Instagramu
Argentinský fotbalista Marcos Rojo tuhle fotku radši vymazal ze svého Instagramu

Když se fotka stala internetovým hitem, Rojo ji radši smazal, ale už bylo pozdě… Teď se tak musí soustředit spíše na dnešní večerní duel Argentiny s Jamajkou, který finalistům mistrovství světa může zajistit postup ze skupiny.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze