VIP Sport

28. června 2015 • 15:25

Svatebčan Baroš! Novomanželé v Benátkách získali cennou fotku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Před první zápasem Mladé Boleslavi na turnaji v Benátkách nad Jizerou proti Hradci Králové přišli na hřiště i místní novomanželé, kteří svou svatbu slavili hned vedle fotbalového areálu. Ženich s nevěstou dostali od mladoboleslavských hráčů dres a pak se s celým týmem vyfotili, takže ulovili na svatební fotku i hvězdnou posilu Boleslavi Milana Baroše.Baroš v Benátkách odehrál jen poločas finálového duelu s Bohemians 1905, ale hned po dvou minutách na hřišti dal svůj první gól za Boleslav, takže mohl být spokojený, navíc si pochvaluje i nové prostředí.

Trenér Mladé Boleslavi Karel Jarolím dává v tréninku Milanu Barošovi pořádně zabrat. Útočník ale maká a proti Bohemians 1905 se uvedl po necelých dvou minutách gólem.
Trenér Mladé Boleslavi Karel Jarolím dává v tréninku Milanu Barošovi pořádně zabrat. Útočník ale maká a proti Bohemians 1905 se uvedl po necelých dvou minutách gólem.

„Kabina je super. Zatím to poznávám, jsem tam teprve týden. Dostávám do těla, což vítám a potřebuju. Zatím je všechno v pořádku. Doufám, že to tak půjde dál,“ vykládal bývalý Baníkovec po své gólové premiéře.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze