VIP Sport

28. června 2015 • 15:25

Svatebčan Baroš! Novomanželé v Benátkách získali cennou fotku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Před první zápasem Mladé Boleslavi na turnaji v Benátkách nad Jizerou proti Hradci Králové přišli na hřiště i místní novomanželé, kteří svou svatbu slavili hned vedle fotbalového areálu. Ženich s nevěstou dostali od mladoboleslavských hráčů dres a pak se s celým týmem vyfotili, takže ulovili na svatební fotku i hvězdnou posilu Boleslavi Milana Baroše.Baroš v Benátkách odehrál jen poločas finálového duelu s Bohemians 1905, ale hned po dvou minutách na hřišti dal svůj první gól za Boleslav, takže mohl být spokojený, navíc si pochvaluje i nové prostředí.

Trenér Mladé Boleslavi Karel Jarolím dává v tréninku Milanu Barošovi pořádně zabrat. Útočník ale maká a proti Bohemians 1905 se uvedl po necelých dvou minutách gólem.
Trenér Mladé Boleslavi Karel Jarolím dává v tréninku Milanu Barošovi pořádně zabrat. Útočník ale maká a proti Bohemians 1905 se uvedl po necelých dvou minutách gólem.

„Kabina je super. Zatím to poznávám, jsem tam teprve týden. Dostávám do těla, což vítám a potřebuju. Zatím je všechno v pořádku. Doufám, že to tak půjde dál,“ vykládal bývalý Baníkovec po své gólové premiéře.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze