VIP Sport

5. července 2015 • 13:30

Vztek a nenávist: Rozzuření fanoušci napadli Messiho rodinu

Autor:

Za všechno může Messi. Fanoušci Argentiny si po neúspěchu ve finále Copa América s Chile vylili zlost na rodině argentinské hvězdy. Ta se stala terčem jejich hněvu. Nadávky přerostly i v napadení, kdy byl Messiho bratr zasažen hozeným předmětem. Rodina barcelonské hvězdy nakonec našla azyl v televizním studiu, zasahovat musela i ochranka.Být hvězdou se nevyplácí. Tedy, pokud se podíváte na výplatní pásku, tak ano, to se vám maximálně radostí protočí panenky. Jenže když se nedaří, je to také pořádný fičák. Poznal to i Argentinec Lionel Messi.

Drobný chlapík s desítkou na zádech měl dovést Argentinu k triumfu na jihoamerickém šampionátu Copa América, to se ale nepovedlo. Tým ve finále prohrál po penaltovém rozstřelu s Chile a špílmachrovi Argentiny to chtěla v tu chvíli spočítat snad celá země.

Messi chodil zklamaný po hřišti, ve tváři se mu zračilo zklamání. Ale nikdo mu nenadával, nikdo ho neatakoval. Maximálně ho někdo utěšoval, případně se s ním chtěl vyfotit malý klučina v chilském dresu. Bude mít hezkou vzpomínku, kdy Chile dostalo rivala na kolena… Messiho nejbližší na tom ale byli daleko hůř.

Rodiče barcelonské hvězdy Celia a Jorge, stejně jako Messiho bratři Rodrigo a Matias, nakonec před rozhněvanými příznivci museli po závěrečném hvizdu uprchnout do televizního studia. Nejstaršího bratra Rodriga trefil už během zápasu předmět hozený z hlediště. S postupujícím časem pak hněv sílil a začaly se stupňovat i urážky směrem k Messiho příbuzným.

Na mušku si frustrovaní fanoušci vzali rovněž rodinu další argentinské hvězdy Sergia Agüera. Podle jihoamerických médiích dokonce musela zasáhnout proti zuřivcům i ochranka.

Fotbalovými mistry Jižní Ameriky jsou poprvé v historii Chilané
Fotbalovými mistry Jižní Ameriky jsou poprvé v historii Chilané

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze