VIP Sport

10. července 2015 • 11:01

RARITA! V Norsku hráli fotbal na kopci, na rovinu zapomeňte

Autor:
V Norsku si vyzkoušeli, jaké je to hrát fotbal na kopci. O rovině nemohla být řeč, ale všichni byli spokojení. ###BLOK-TOP-VIDEA###

Stačí rovný plácek, míč, parta kluků a jde se na věc. Fotbalový mač může začít. V Norsku už před pár lety tohle tvrzení postavili na hlavu. Fotbal si tam totiž zahráli na kopci a rozhodně to nebyla nuda. Fanoušci se bavili a co je hlavní, padaly i góly. Těžko ale mohl někdo po rozhodčím požadovat, aby na takovém hřišti pískal rovinu…Fotbalisté si občas stěžují na nekvalitní hřiště, vadí jim drny, na kterých skáče míč, nebo že je trávník podmáčený. Podobné starosti partička hráčů v Norsku určitě neřešila, zahrála si totiž fotbal rovnou na kopci.

Míč utíkal hráčům od nohy, sem tam někdo nečekaně uklouzl, ale k vidění byla řada branek a o zábavu nebyla nouze. K vidění byla i celá řada nových postů v sestavě, nehrálo totiž levé a pravé křídlo, v tomto případě byl k vidění spíš o horní a spodní křídelník. Ukázalo se, že když je fotbal vaší láskou, dá se hrát opravdu všude.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, Norsko
 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze