VIP Sport

17. srpna 2015 • 13:21

Bitka s manželkou! Slávista Latka je jednou kopačkou v kriminále: Obžalován za ublížení na zdraví!

Autor:

Obr z Edenu jede v obřím maléru! Slávistovi Martinovi Latkovi (30 let, 193 cm, 87 kg) hrozí, že fotbalové tepláky vymění za vězeňské. Byl obžalován ze zločinu ublížení na zdraví.Dozvuk drsné »italské hádky« korunované bitkou z loňského května s manželkou Lucií, při které jí měl zlomit kost v noze, bude mít dohru před soudními taláry. Latkovi se rýsuje až 8 let v kriminále.

Lékařská zpráva o zranění manželky Lucie, které jí měl způsobit Martin Latka

Paragrafy

Po policejních expertýzách už i úředně. „V souladu s ustanovením paragrafu 176 odstavec 1 věty druhého trestního řádu Vám sděluji, že jsem podala na shora uvedeného obviněného k Obvodnímu soudu pro Prahu 5 obžalobu pro zločin ublížení na zdraví podle paragrafu 146 odst. 1, 3 trestního řádu.“ Toto vyrozumění dostala Lucie Latková od státní zástupkyně Mgr. Kateřiny Štrejtové.

Na hromádce

Co na to Latka? Nic. Nebere telefon, neodpovídá na esemesky... S Lucií už nežije, byť rozvedení ještě nejsou a mají spolu pětiletého synka Martina. Zadák, který kopal i v Řecku a Německu, je teď na hromádce s módní návrhářkou Ivanou Mentlovou (41) a jejich roční dcerkou Isabellou. Možná, že je nějaký ten pátek neuvidí, a nebude to kvůli zaneprázdnění kopanou...

Noha v gipsu! Takhle dopadla manželka Lucie po údajném konfliktu s Martinem
Noha v gipsu! Takhle dopadla manželka Lucie po údajném konfliktu s Martinem

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, Slavia
 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze