VIP Sport

24. srpna 2015 • 12:21

Děsivé svědectví pilota F1 Jensona Buttona o krádeži prstenu: Lupiči byli 8 cm od manželky!

Autor:

Jejich dovolená v St. Tropez se proměnila v noční můru. Pilot formule 1 Jenson Button (35) poprvé promluvil o tom, jak se jim zloděj vloupal do pokoje a zatímco spali, ukradl paní Buttonové »snubák« za 9,3 milionu korun.„Byla to strašná situace. Není to zrovna dobrý pocit, když víte, že se někdo hrabal v šuplíku jen osm centimetrů od hlavy vaší manželky,“ přiznal britský pilot před dnešní Velkou cenou Belgie. Strach neměl ani tak o majetek jako spíš o zdraví své milované Jessiky.

„Můžete nahradit peníze i šperky, i když pochopitelně existuje nějaká citová hodnota snubního prstenu. Kdežto zdraví nenahradíte,“ přemítal Jenson.

Ostatně co se prstenu týče, Jessica už má nový. A jak je možné, že je lupič tehdy neprobudil? „Jeden z vyšetřovatelů nám řekl, že nás mohl uspat plynem,“ vysvětlil Button.

Copak to tam dělají? Button a Michibata dováděli přímo v moři.
Copak to tam dělají? Button a Michibata dováděli přímo v moři.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze