VIP Sport

24. srpna 2015 • 12:21

Děsivé svědectví pilota F1 Jensona Buttona o krádeži prstenu: Lupiči byli 8 cm od manželky!

Autor:

Jejich dovolená v St. Tropez se proměnila v noční můru. Pilot formule 1 Jenson Button (35) poprvé promluvil o tom, jak se jim zloděj vloupal do pokoje a zatímco spali, ukradl paní Buttonové »snubák« za 9,3 milionu korun.„Byla to strašná situace. Není to zrovna dobrý pocit, když víte, že se někdo hrabal v šuplíku jen osm centimetrů od hlavy vaší manželky,“ přiznal britský pilot před dnešní Velkou cenou Belgie. Strach neměl ani tak o majetek jako spíš o zdraví své milované Jessiky.

„Můžete nahradit peníze i šperky, i když pochopitelně existuje nějaká citová hodnota snubního prstenu. Kdežto zdraví nenahradíte,“ přemítal Jenson.

Ostatně co se prstenu týče, Jessica už má nový. A jak je možné, že je lupič tehdy neprobudil? „Jeden z vyšetřovatelů nám řekl, že nás mohl uspat plynem,“ vysvětlil Button.

Copak to tam dělají? Button a Michibata dováděli přímo v moři.
Copak to tam dělají? Button a Michibata dováděli přímo v moři.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze