VIP Sport

4. září 2015 • 20:20

Soukalová s Koukalem jezdila v tanku! Proč utíkala jako lovná zvěř?

Autor:

Populární sportovní pár, biatlonistka Gabriela Soukalová a badmintonista Petr Koukal, zbožňují chvilky plné adrenalinu, a proto se rozhodli otestovat jízdu v Bojovém vozidle pěchoty, takzvaném BVP, které oba i řídili.Už při první jízdě jako pasažéři poznali, že Bojové vozidlo pěchoty je ďábelské vozítko, které je velice hbité a umí v nerovném terénu jet i 45 km/h.

Kdo zná Gábinu Soukalovou, tak ví, že je spontánní a umí si zábavu náležitě užít. Vyskočila z transportéru a začala před ním za soustavného pištění prchat.

Soukalová s Koukalem vyzkoušeli tank
Soukalová s Koukalem vyzkoušeli tank

„Je to v podstatě vynález receptu na lenost, protože tohle zaručeně donutí k pohybu úplně každého. Cítila jsem se trochu jako lovná zvěř,“ smála se Soukalová.

Své si ale oba prožili i za volantem.

„Bylo to neskutečně zajímavé. Úžasná jízda. Krásný a silný zážitek. Byl to adrenalin, který jinde nezažijete. Nemusím se asi stydět, když přiznám, že Gábina jela samozřejmě o poznání rychleji než já,“ přiznal Petr Koukal.

Dvojice si společně užívala adrenalin už při škole smyku, kterou rovněž testovali pro libereckou agenturu na zážitky Adrop. Petr Koukal navíc vzlétl do oblak ve větroni a okusil i simulátor volného pádu. Teď se jim ale zachtělo společně otestovat i nějaký „army“ zážitek. Po chvilce váhání padla volba na transportér BVP řazený do kategorie lehkých tanků. I když lehký stroj to opravdu není, váží totiž 40 tun.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze