VIP Sport

7. září 2015 • 16:29

Legendární komentátor Karol Polák (81): Rok po smrti manželky třetí svatba!

Autor:

Loni v říjnu pochoval manželku Evu (†77), s níž byl ženatý skoro 52 let. A ani ne rok poté už je legendární komentátor Karol Polák (81) zase v chomoutu! V sobotu si vzal dlouholetou přítelkyni Agátu Šutákovou (61).Polák se s Agátou kamarádí už dlouho. „Známe se třicet čtyři let,“ řekl deníku Blesk a přiznal, že vztah s ní udržoval už během manželství s Evou. Koneckonců, společně už strávili loňské Vánoce.

„Odešla do předčasného důchodu a přestěhovala se za mnou z Košic do Bratislavy. Dostala o 100 eur větší důchod než já, tak jí od té doby říkám moje drahá důchodkyně,“ popsal včera Polák. „Jak se cítím? Tak, jak by se novomanžel měl cítit. Tedy šťastně. Vychutnáváme si první den a odpočíváme po včerejšku.“

První (v Polákově případě třetí) novomanželské políbení.První (v Polákově případě třetí) novomanželské políbení.

Obřad proběhl v sobotu rodinném kruhu v bratislavském Zichyho paláci. Přesto Karol nezapřel duši sporťáka. „Po očku jsem večer v televizi sledoval zápas našich fotbalistů ve Španělsku,“ přiznal.

Polák se ženil už potřetí, ovšem naposledy to bylo, když mu bylo třicet. „Jaký je v tom rozdíl? No v letech. Tehdy jsem byl junec (slovenský výraz pro mladého vola), teď jsem kanec. Ale je jedno, jestli se žením poprvé, popáté nebo podesáté. Vždy, když se rozhodnu někoho vzít, tak po zralém uvážení a hlavně kvůli tomu, že toho partnera mám rád,“ zdůraznil komentátor, který má z předchozích dvou manželství syna a dceru.

Karol Polák se potřetí oženil.
Karol Polák se potřetí oženil.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze