VIP Sport

11. září 2015 • 08:50

Frajer Federer! Plačícího chlapce vyprostil z davu a věnoval mu podpis

Autor:
Roger Federer měl pro malého chlapce pochopení ###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenisový génius, legenda, rekordman, nejlepší hráč všech dob. Taková a mnohá další přirovnání se denně sypou na hlavu Rogera Federera. Teď však švýcarský elegán ukázal ještě jinou vlastnost, která nemá na první pohled s bílým sportem moc společného.Na probíhajícím US Open si Roger Federer zatím se soupeři dělá, co ho napadne. Za pět zápasů neztratil ani set, v součtu s předcházejícím turnajem v Cincinnati vyhrál už deset zápasů, ve kterých nepřišel ani o jedinou sadu a vyhrál jich pětadvacet.

Naposledy sílu čtyřiatřicetiletého tenisty poznal ve čtvrtfinále Flashing Meadows Richard Gasquet, který uhrál na sedmnáctinásobného grandslamového vítěze pouhých sedm gamů (3:6, 3:6, 1:6).

Fanoušky si však sedminásobný wimbledonský šampion po utkání získal ještě dalším parádním gestem, který neměl s precizním forhendem či bekhendem nic společného. 

Jako po každém většinou vítězném duelu se u švýcarského elegána tísnil dav o podpis žadonících fanoušků a jako vždy to byla pořádná tlačenice.

Není divu, že zhruba šestiletý chlapec tlak svého okolí neustál a pod tlakem okolo stojících lidí se rozplakal. To však otce čtyř dětí Rogera Federera nemohlo nechat chladným.

Jasným gestem šílící dav uklidnil, chlapce s pomocí pořadatelů vytáhl ven a jako odškodné mu věnoval svůj podpis. Jak se ukázalalo, klučina vyvázl z celé situace bez úhony. Poté, co se mu tenisový velikán podepsal na obří tenisák, směle nastavil Rogerovi k autogramu i čepici.

VIDEO: Krásné gesto Rogera Federera
Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, tenis, Roger Federer
 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze