VIP Sport

12. září 2015 • 19:30

To jsou ZADKOramata! Čeští lyžaři se pochlubili odvážnou fotkou

Autor:

To by stará Homolková z populární fi lmové série koukala, jaká jsou v italském Livignu panoramata! Čeští běžci na lyžích poslali ze soustředění výhled za všechny prachy.„Táto, tak co říkáš tomu panoramatu?“ jako by člověk na vrcholu Monte Della Neve úplně slyšel repliku z filmu Homolka a tobolka včetně následné reakce herce Šebánka: „Je to žrádlo!“

Lyžařští reprezentanti Jakub Gräf, Jakub Antoš a Petra Nováková se pochlubili svým vymakaným pozadím. „Holé bílé zadnice,“ připsali exhibicionisté k obrázku.

Fotbalistky Brondby Kodaň slavily double velice pozoruhodným způsobem
Fotbalistky Brondby Kodaň slavily double velice pozoruhodným způsobem

Neztratila se

Lyžaři v italském středisku makali před novou sezonou. Omlazená reprezentace si kromě běžecké dřiny v kopcích, najíždění kilometrů na kolečkových lyžích a focení lechtivých snímků našla čas i na prestižní fotbalový zápas.

Češi vyzvali tým norského lyžařského fenoména Pettera Northuga a utrpěli těsnou prohru 1:2. Trenéři přesto z šestnáctidenního kempu odjížděli spokojení. „Vždycky byl jeden trénink těžší, intenzivní a druhý v rovnoměrném tempu,“ uvedl kouč mužského mančaftu Lukáš Krejčí, který zároveň vede i nadějnou Novákovou.

„Petra šla tréninky s muži a musím říct, že se mezi nimi vůbec neztratila,“ pravil trenér. Při pohledu na obnaženou fotku mu nelze než dát za pravdu.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze