VIP Sport

13. října 2015 • 13:10

Partnerky Nizozemců dráždí české fotbalisty: Dvanáctka sexy tulipánek!

Autor:
 • Čeští fotbalisté se před zápasem s Nizozemci musí připravit i na jejich žhavé partnerky!Čeští fotbalisté se před zápasem s Nizozemci musí připravit i na jejich žhavé partnerky!FOTO:

  Na hřišti je to jasné, Češi v kvalifikaci na EURO 2016 přejeli Nizozemce na plné čáře. I když je dnes čeká odveta, o nic nejde. Ale Kadeřábek a spol. budou mít co dělat, aby udrželi oči na míči. Na tribunu se totiž chystají krásky domácích fotbalistů.

 • Tim Krul (27)

  Tim Krul a jeho přítelkyně Clarie HallTim Krul a jeho přítelkyně Clarie Hall

  Brankář: Newcastle
  Přítelkyně:
  Claire Hall

  Partnerka nizozemského gólmana se snaží držet mimo novinářské dění. Razí pravidlo, že se nepotřebuje na veřejnosti příliš ukazovat. S Timem se seznámila v Newcastlu.

 • Jeffrey Bruma (23)


  Obránce Jeffrey Bruma a jeho tajná přítelkyně.Obránce Jeffrey Bruma a jeho tajná přítelkyně.

  Obránce: PSV Eindhoven
  Přítelkyně:
  tajná

  V Nizozemsku často spekulují, jestli s nějakou ženou chodí. Tou poslední, se kterou ho vyfotili, byla pohledná brunetka, ale jen on sám nejlépe ví, jak to s opačným pohlavím momentálně má.

 • Jaïro Riedewald (19)


  Nepleťte si přítelkyni Jaïra Riedewalda s americkou zpěvačkou Selenou Gomez.Nepleťte si přítelkyni Jaïra Riedewalda s americkou zpěvačkou Selenou Gomez.

  Obránce: Ajax Amsterdam
  Přítelkyně: Celine Gomez

  Mladý devatenáctiletý obránce má dlouhotrvající vztah. Ale pozor! Nepleťte si jeho Celine Gomez s americkou zpěvačkou Selenou Gomez. Právě na tuto záměnu je prý Riedewaldova partnerka hodně alergická.

 • Daley Blind (25)


  Daley Blind má doma sexy krásku Candy.Daley Blind má doma sexy krásku Candy.

  Obránce: Manchester United
  Přítelkyně: Candy-Rae Fleur

  Jeho Candy má jasný názor: „Nejsem žádná WAG (anglická zkratka pro manželky a přítelkyně). Vůbec se necítím jako přítelkyně nějakého fotbalisty. On je tanečník! Jsem ráda, že mě lidé neznají jako Daleyovu přítelkyni,“ má jasno.

 • Virgil van Dijk (24)


  Jednou z nejhezčích partnerek nizozemských fotbalistů je van Dijkova Rite.Jednou z nejhezčích partnerek nizozemských fotbalistů je van Dijkova Rite.

  Obránce: Southampton
  Přítelkyně: Rike Nooitgedagt

  Přišel, viděl a sbalil ji. Posila anglického Southamptonu si nabrnkla nádhernou blondýnku Rike Nooitgedagt. „Pracovala jsem v módním odvětví v Holandsku, ale teď se snažím vytvořit pohodové zázemí pro Virgila. Budoucnost ukáže, jestli je to správní cesta,“ zůstává kráska nohama na zemi.

 • Georginio Wijnaldum (24)


  Asi nejskromnější nizozemský pár - manželé Wijnaldumovi.Asi nejskromnější nizozemský pár - manželé Wijnaldumovi.

  Záložník: Newcastle
  Manželka: Virginia Braaf

  Partnerka Georginia je jedním z mála příkladů žen ve »fotbalové branži«, které nejsou zlatokopky. Životem ji provází víra, na kterou přivedla také svého muže. „Konečně jsem našel klid,“ vyznal se ženatý nizozemský reprezentant.

 • Wesley Sneijder (31)


  Snejder si nabrnkl televizní moderátorku. Už jsou manželé.Snejder si nabrnkl televizní moderátorku. Už jsou manželé.

  Záložník: Galatasaray
  Manželka:
  Yolanthe Cabau van Kasbergen

  Fotky, kdy si Wesley bral v Toskánsku televizní moderátorku Yolanthe, obletěly celý svět. Krásná brunetka by hravě zvládla roli modelky, kterou si před fotoaparátem dokonce několikrát vyzkoušela. A stalo to za to!

 • Ibrahim Afellay (29)


  Affelay má doma nizozemskou Angelinu Jolie.Affelay má doma nizozemskou Angelinu Jolie.

  Záložník: Stoke City
  Přítelkyně:
  Dorien Rose Duinker

  Svoji slečnu si musí doma hýčkat. V Nizozemsku je totiž jeho Rose nazývána místní Angelinou Jolie! Nejen, že je jí velmi podobná, ona se dokonce ráda vystavuje jako slavná americká herečka. A že jí to sluší!

 • Klaas-Jan Huntelaar (32)


  Huntelaar se s přítelkyní už od školy.Huntelaar se s přítelkyní už od školy.

  Útočník: Schalke 04
  Přítelkyně:
  Maddy Schoolderman

  Příběh lásky Klaase-Jana a Maddy bere za srdce. Poznali se jako teenageři na škole už v roce 2000, od té doby se od sebe nehnuli. Takových případů bychom ve fotbalovém světě nenapočítali možná ani na jedné ruce.

 • Robin van Persie (32)


  Robin van Persie překonal s manželkou krizi a dnes šťastně vychovávají dvě děti.Robin van Persie překonal s manželkou krizi a dnes šťastně vychovávají dvě děti.

  Útočník: Fenerbahce
  Manželka:
  Bouchra van Persie

  Když se dali dohromady, bojovali mezi sebou, jejich vztah visel na vlásku. Všechny problémy ale překonali a dnes jako šťastná rodinka vychovávají dvě děti. Po loňské sezoně se přesunuli z deštivého Manchesteru United do teplého Turecka.

 • Memphis Depay (21)


  Hvězda United Depay prý randí s bývalkou zpěváka Chrise Browna.Hvězda United Depay prý randí s bývalkou zpěváka Chrise Browna.

  Záložník: Manchester United
  Přítelkyně:
  Karrueche Tran ?

  Stále jsou to neověřené spekulace, ale podle anglických médií Depay randí s bývalkou zpěváka Chrise Browna! Nová hvězda United je terčem britských médií, která ho doprovází na každém kroku.

 • Anwar El Ghazi (21)


  Anwar El Ghazi nemůže na svoji Melanii dopustit.Anwar El Ghazi nemůže na svoji Melanii dopustit.

  Útočník: Ajax Amsterdam
  Přítelkyně:
  Melanie Gallardo Robles

  Podle svých slov si Anwar nemohl vybrat lepší partii. „Melanie je báječná ženská. Chytrá, stylová, navíc sladká a roztomilá,“ hodnotil v minulosti partnerku, která má kořeny ve španělském Madridu.

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze