VIP Sport

28. října 2015 • 13:49

Láska jim kvete v klubu?! Agüero si měl začít s blond útočnicí City

Autor:

Je na obzoru nový hvězdný fotbalový pár? To je docela možné. Několik argentinských médií referuje o tom, že začal románek uvnitř Manchesteru City mezi hvězdným kanonýrem Sergiem Agüerem a útočnicí ženského týmu Toni Duggan.Těžko říct, jak si Agüero, který byl v minulosti ženatý s dcerou Diega Maradony Gianninou, moc si mohl o fotbale popovídat o fotbale se svojí předchozí známostí, kterou byla jihoamerická zpěvačka Karina Tjeda. Tento vztah je již minulostí a stále více se mluví o tom, že nová láska vznikla v rámci klubu, který patří mezi špičku Premier League.

Agüero i Duggan mají jednu věc společnou - patří mezi opory ve svých týmech. Argentinský reprezentant už má na kontě dva anglické tituly, stříbro z MS 2014 se nedávno blýsknul pěti góly v utkání proti Newcastlu, Duggan se zase v den svých osmnáctin postarala o vítězný gól, který Anglii zajistil zlato ve finále ME do 19 let, podílela se na senzačním bronzu z letošního MS.

Je bez debat, že tohle by byl mimořádně sledovaný pár…

Toni Duggan slavila s Anglií překvapivý bronz na letošním MS
Toni Duggan slavila s Anglií překvapivý bronz na letošním MS

 

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze