VIP Sport

28. října 2015 • 13:49

Láska jim kvete v klubu?! Agüero si měl začít s blond útočnicí City

Autor:

Je na obzoru nový hvězdný fotbalový pár? To je docela možné. Několik argentinských médií referuje o tom, že začal románek uvnitř Manchesteru City mezi hvězdným kanonýrem Sergiem Agüerem a útočnicí ženského týmu Toni Duggan.Těžko říct, jak si Agüero, který byl v minulosti ženatý s dcerou Diega Maradony Gianninou, moc si mohl o fotbale popovídat o fotbale se svojí předchozí známostí, kterou byla jihoamerická zpěvačka Karina Tjeda. Tento vztah je již minulostí a stále více se mluví o tom, že nová láska vznikla v rámci klubu, který patří mezi špičku Premier League.

Agüero i Duggan mají jednu věc společnou - patří mezi opory ve svých týmech. Argentinský reprezentant už má na kontě dva anglické tituly, stříbro z MS 2014 se nedávno blýsknul pěti góly v utkání proti Newcastlu, Duggan se zase v den svých osmnáctin postarala o vítězný gól, který Anglii zajistil zlato ve finále ME do 19 let, podílela se na senzačním bronzu z letošního MS.

Je bez debat, že tohle by byl mimořádně sledovaný pár…

Toni Duggan slavila s Anglií překvapivý bronz na letošním MS
Toni Duggan slavila s Anglií překvapivý bronz na letošním MS

 

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze