VIP Sport

2. listopadu 2015 • 14:15

Šokující výchova v Rumunsku: Trenér brutálně zkopal fotbalistu (16)

Autor:
Šílený rumunský trenér brutálně zkopal svého 16letého svěřence ###BLOK-TOP-VIDEA###

O víkendu se na internetu objevilo neuvěřitelné video z Rumunska. Mládežnický trenér na něm během zápasu brutálně zkope hráče sedícího za ním na lavičce… Kouč se jmenuje Liviu Petrache a poté, co se šokující záběry začaly šířit internetem, jeho klub CSMS Iasi ho okamžitě vyhodil.Ty záběry jsou opravdu šílené… Zatímco jeden z trenérů udílí pokyny hráčům na hřišti, Petrache řve na jednoho ze svých svěřenců na lavičce. Jenže jeho výlev zdaleka neskončí jen u slovních výpadů. Kouč přijde ke klukovi, kterým měl být šestnáctiletý Codrin Tirisca, rozpřáhne se nohou a pořádně ho nakopne někam do ramene či do hlavy.

A jako smyslů zbavený pokračuje dál, několikrát ho brutálním kopem do hrudi či do krku přišpendlí na zeď okolo hřiště. Incident někdo tajně natočil a video umístil na facebook, kde se začalo virálně šířit. Vedení klubu nakonec zareagovalo jediným možným způsobem - šílený kouč dostal vyhazov.

Incident șocant în Liga Elitelor U17: ”Te mutilez!” :O :O :OUn antrenor român și-a bătut jucătorul în timpul unui meci de campionat: http://bit.ly/1MATjiV

Posted by Gazeta Sporturilor on 1. listopad 2015

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze