VIP Sport

3. listopadu 2015 • 09:27

Podívejte se, už rostou! Brankář Floridy dohlíží na Jágrovo háro

Autor:
Roberto Luongo poctivě Jágra hlídá. ###BLOK-TOP-VIDEA###

Tak se zdá, že to myslel doopravdy vážně. Jaromír Jágr před sezonou přijal za svůj nápad spoluhráče Roberta Luonga a nechává si narůst dlouhé vlasy. Přesně takové, které ho před lety proslavily, když načínal svou kariéru v Pittsburghu. A aby náhodou něco neuniklo, je samozřejmě třeba všechno pilně sledovat a dokumentovat.Jágr, to je v NHL vážený artikl. Nebaví pouze jeho góly, kličky a neustálé utahování si ze spoluhráčů, v zámoří prostě berou všechno s registrační značkou 68. Teď například baví sledovat pokrok v Jágrově outfitu. Konkrétně jak rostou českému hráči vlasy.

Všechno je spolehlivě k vidění na Twitteru týmu Florida Panthers a aktuální stav sleduje s Jágrem právě druhý veterán z kabiny - šestatřicetiletý brankář Roberto Luongo. "Tady máte nejnovější update," píše se na sociální síti a fotografie ukazuje kanadského gólmana, jehož prst míří směrem ke kadeřím Jágra. Kdepak, legrace musí být.

Dalším důvodem k úsměvu je informace, že Jágr už by měl být zdravotně v pořádku a pokud tělo bude fungovat jako doteď, měl by po dvouzápasové absenci nastoupit do středeční bitvy na ledě Anaheimu.

 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, hokej, nhl, florida, jágr
 Klasická verze
Mobilní verze