VIP Sport

3. listopadu 2015 • 17:00

Sporťáci ČT v nebezpečí: Podívejte se, jak je na dálnici ohrožoval šílenec!

Autor: ,
Vůz se členy štábu České televize ohrožovalo na dálnici bílé vozidlo. ###BLOK-TOP-VIDEA###

Jako by nestačilo, že šílenec v Brně dostal za vytlačení 15,5 roku vězení. Ohrožení, i když ne s tak ničivými následky, prožili včera také sportovní redaktoři České televize.Dotočili pořad Fotbal Extra, sedli do auta a mířili směr Praha. Jenže… „Na dálnici nám nečekaně a nebezpečně vjel do cesty jistý holohlavý muž se zlatými řetězy,“ popisuje David Kalous, redaktor zmíněného pořadu.

„Začalo to tak, že nám vjel do cesty z napojovacího pruhu rovnou do levého. My jsme šli asi ze 130 km/h na 40-50 km/h. Měli jsme štěstí, že nás vezl řidič profesionál,“ vzpomínal Kalous na nebezpečnou situaci. „Pak jel před námi, nemohli jsme ho předjet. Když jsme to zkusili, vjel opět před nás.“

480p 360p 240p
Bílý vůz ohrožuje na dálnici posádku se členy štábu České televize.

Pasáž jako z akčního filmu ale jen tak neskončila. Scéna došla tak daleko, že zaměstnanci televize dostali strach. „Radši jsme sjeli k pumpě, jenže on zůstal s autem na dálnici. Zastavil nesmyslně v odstavným pruhu! Popojížděl, souběžně nás kopíroval. Stáli jsme tam tak tři minuty, pak zavolali policii,“ řekl Blesku Kalous.

Zaměstnanci dálniční policie potvrdili, že se o nebezpečnou situaci zajímají. „Událost se odehrála 2. listopadu kolem čtvrt na tři odpoledne u Nové Vsi ve směru z Teplic na Prahu. Kolegové případ prověřují, oba účastníci incidentu jsou předvoláni k výslechům, ty však ještě neproběhly,“ prozradil našemu webu Pavel Truxa ze středočeského okrsku.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze